تبدیل PDF به متن

ساخت فایل PDF

بهترین نرم افزار برای تبدیل متن به PDF استفاده از برنامه Adobe Acrobat است. دقت کنید برنامه  Adobe Acrobat با برنامه Adobe Reader فرق دارد. برنامه ادوب ریدر یک برنامه رایگان است که فقط برای خواندن فایل های PDF مناسب است اما برای تبدیل فایل های ورد به PDF به برنامه ادوب اکروبات نیاز دارید. این نرم افزار پولی است و باید نسخه کرک شده برنامه از سایت‌هایی مانند سافت ۹۸ دانلود کنید. پیشنهاد می شود برای کار با فایل‌های پی دی اف حتما برنامه ادوب اکروبات را دانلود و نصب کنید.

ادوب ریدر برنامه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های پی‌دی‌اف را مشاهده کنید، بخوانید، چاپ کنید و در آن‌ها جستجو کنید. اگر نیاز دارید که فایل‌های پی‌دی‌اف بسازید یا آن‌ها را ویرایش کنید، باید از نرم‌افزار ادوب آکروبات استفاده کنید.

تبدیل متن به PDF صورت آنلاین

برای تبدیل فایلهای Word، تصاویر و نوشته ها به یک فایل PDF می توانید این کار را از طریق سایت های زیر به صورت آنلاین انجام دهید.

http://www.convertword2pdf.com

Convert Word & Other Formats to PDF

Convert Word, Excel, PowerPoint, Images, Web Pages and other files to PDF

برنامه رایگان تبدیل متن به PDF

همچنین برای ساخت فایلهای PDF و تبدیل متن به PDF می توانید نرم افزارهای رایگان ارائه شده زیر را دانلود و نصب کنید.

نرم افزار رایگان DoPDF

نرم افزار رایگان WinPDF Writer

تبدیل متن به PDF با برنامه  NitroPDF

برای مدیریت فایل های PDF بهترین برنامه موجود، نرم افزار NitroPDF است. این برنامه برای تبدیل فایل ها به PDf و تبدیل فایل های PDF به فرمت های دیگر بسیار توانمند است. برنامه nitropdf نسبتا کم حجم بوده و با ویندوز XP و سون سازگار است. لینک دانلود این نرم افزار در سایت پارس مدیر در دسترس نیست.