راهنمای کامل آزمون زبان عمومی کارشناسی ارشد، دکتری و اعزام به خارج

زیر نظر دکتر مازیار حبیبی

جهت آمادگی شرکت در آزمون زبان عمومی برای دوره های کارشناسی ارشد، دکتری و اعزام به خارج باید مهارت های خود را در دو حوزه گرامر و درک مطلب تقویت نمائید. گرامر و دستور زبان حدود 30 درصد از سوالات را به خود اختصاص می دهد و درک مطلب بقیه سوالات را شامل می شود. درک مطلب نیاز به دایره لغت گسترده دارد که با تنها مطالعه یک یا دو کتاب نمی توان آنرا پوشش داد. در این راهنما چند کتاب به همراه لینک دانلود مستقیم آنها معرفی شده است.


504 Words

کتاب الکترونیک 504 واژه ضروری

در بین دانشجویان و داوطلبان آزمون زبان اعزام به خارج کمتر کتابی به شهرت کتاب 504 واژه است. محبوبیت این کتاب چندان بی جهت نیست و برای گسترده شدن دایره واژگان و درک مطلب توصیه می شود. نسخه اسکن کتاب جهت دانلود آماده است.

دانلود کتاب الکترونیک 504 واژه - نسخه خلاصه

دانلود کتاب الکترونیک 504 واژه - نسخه کاملtoefl Essential Words

کتاب الکترونیک TOEFL Essential Words با ترجمه کامل

کتاب تافل برای داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصیه می شود. خلاصه نویسی و ترجمه کتاب واژگان ضروری تافل توسط آرش حبیبی ارائه شده است. کپی برداری آن آزاد بوده و اگر از این کتاب در سایت یا وبلاگ خود استفاده نمودید حتما آدرس منبع را ذکر کنید. برای مطالعه این کتاب حتما پک فونت فارسی را دانلود کنید چون به فونت zar نیاز دارید.

رمز فایل فشرده: parsmodir.com

دانلود کتاب الکترونیک تافل - خلاصه و ترجمه

دانلود کتاب الکترونیک تافل - متن کامل


کتاب الکترونیک 1100 واژه

کتاب الکترونیک 1100 واژه

برای آنها که توان بسیار بالائی در زمینه درک مطلب دارند و از دایره لغاتی گسترده برخوردار هستند این کتاب توصیه می شود. مجموعه لغات این کتاب در اخبار و رسانه های صوتی و تصویری و ادبیات محاوره ای استفاده زیادی دارد و کتاب تقریبا مناسبی است.

رمز فایل فشرده: parsmodir.com

لینک دانلود مستقیم: دانلود کتاب الکترونیک 1100 واژهکتاب راهنمای آیلتس

کتاب راهنمای آیلتس

نام اصلی کتاب Practice Tests and Hints for IELTS می باشد. در این کتاب 101 نکته مهم آزمون های آیلتس ارائه شده است. کتاب راهنمای آزمون آیلتس به صورت تمام متن با لینک دانلود مستقیم ارائه شده است.

رمز فایل فشرده: parsmodir.com

لینک دانلود مستقیم: دانلود کتاب الکترونیک راهنمای آیلتسکتاب تارگت برند

کتاب راهنمای آیلتس تارگت برند

کتاب Target Band برای شرکت در آزمون های آیلتس توصیه می شود. در این کتاب تمامی نکات آزمون های آیلتس ارائه شده است و راهنمای نسبتا خوبی برای آزمون است. کتاب راهنمای تارگت برند به صورت تمام متن با لینک دانلود مستقیم ارائه شده است اما کیفیت این فایل بسیار پائین است.

رمز فایل فشرده: parsmodir.com

لینک دانلود مستقیم: دانلود کتاب الکترونیک تارگت برندگرامر فرزام

تقویت گرامر

به عنوان بهترین کتاب پایه برای فهم مفاهیم بنیادین دستور زبان انگلیسی کتاب گرامر و دستور زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه نوشته عباس فرزام پیشنهاد می شود. به افرادی که از توان متوسط و بالائی در زمینه دستور زبان برخوردار هستند کتاب گرامر زبان انگیسی انتشارات پوران پژوهش پیشنهاد می شود.
خلاصه کتاب های گرامر زبان انگلیسی فرزام و پوران پژوهش توسط پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر ارائه شده است که می توانید آن را درخواست کنید. لینک ثابتآزمون تربیت مدرس

کتاب هفده دوره آزمون تربیت مدرس

آزمون زبان عمومی ورودی دکتری دانشگاه تربیت مدرس بهترین و منسجم ترین آزمون زبانی است که هر ساله برگزار شده و قبولی در آن مورد تائید بیشتر دانشگاه است. مجموعه سوالات هفده دوره آن در یک کتاب گردآوری شده است و می توانید آنرا از کتاب فروشی های معتبر خریداری کنید. نسخه اسکن شده آخرین آزمون زبان عمومی دانشگاه تربیت مدرس که در 13 آبان ماه 1389 برگزار گردید را می توانید در لینک زیر دانلود نمائید. پاسخنامه تشریحی تمام دوره ها توسط دکتر مازیار حبیبی آماده شده است. آزمون تافل تربیت مدرس

صفحه قبل زبان عمومی زبان تخصصی ادبیات انگلیسی صفحه بعد

دانلود پاسخنامه سوالات آزمون زبان دکتری مدیریت متمرکز دانشگاه سراسری

پاسخنامه کامل زبان ۱۳۹۰ پاسخنامه کلیدی زبان ۱۳۹۱ پاسخنامه کلیدی زبان ۱۳۹۲ پاسخنامه کامل زبان ۱۳۹۳ آمادگی دکتری مدیریت
پاسخنامه کامل زبان ۱۳۹۰ پاسخنامه کلیدی زبان ۱۳۹۱ پاسخنامه کلیدی زبان ۱۳۹۲ پاسخنامه کامل زبان ۱۳۹۳ پک آمادگی دکتری مدیریت
Copyright © Arash Habibi - ParsModir.com