دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی

دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی؛ دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی

دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی؛ بخش نخست: دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی

جهت آمادگی شرکت در آزمون زبان عمومی برای دوره های کارشناسی ارشد، دکتری و اعزام به خارج باید مهارت های خود را در دو حوزه گرامر و درک مطلب تقویت نمائید. گرامر و دستور زبان حدود ۳۰ درصد از سوالات را به خود اختصاص می دهد و درک مطلب بقیه سوالات را شامل می شود. درک مطلب نیاز به دایره لغت گسترده دارد که با تنها مطالعه یک یا دو کتاب نمی توان آنرا پوشش داد. در این راهنما چند کتاب به همراه لینک دانلود مستقیم آنها معرفی شده است.

کتاب الکترونیک ۵۰۴ واژه ضروری

در بین دانشجویان و داوطلبان آزمون زبان اعزام به خارج کمتر کتابی به شهرت کتاب ۵۰۴ واژه است. محبوبیت این کتاب چندان بی جهت نیست و برای گسترده شدن دایره واژگان و درک مطلب توصیه می شود. نسخه اسکن کتاب جهت دانلود آماده است.

دانلود کتاب ۵۰۴ واژه همراه با فایل صوتی


کتاب الکترونیک TOEFL Essential Words با ترجمه کامل

کتاب تافل برای داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصیه می شود. خلاصه نویسی و ترجمه کتاب واژگان ضروری تافل توسط آرش حبیبی ارائه شده است. کپی برداری آن آزاد بوده و اگر از این کتاب در سایت یا وبلاگ خود استفاده نمودید حتما آدرس منبع را ذکر کنید. برای مطالعه این کتاب حتما پک فونت فارسی را دانلود کنید چون به فونت zar نیاز دارید.

دانلود کتاب واژگان ضروری تافل


کتاب الکترونیک TOEFL Grammar Flash

کتاب تافل برای داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصیه می شود. کتاب تافل گرامر فلش نوشته میلادا باروکال یک کتاب بسیار جامع و حرفه ای برای تقویت بخش گرامر آزمون زبان دکتری تخصصی کلیه گرایش های دانشگاهی از جمله مدیریت و مهندسی صنایع است. نسخه الکترونیک این کتاب برای استفاده پژوهشگران تهیه شده است. برای دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی تافل از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود کتاب واژگان ضروری تافل


کتاب الکترونیک ۱۱۰۰ واژه

برای آنها که توان بسیار بالائی در زمینه درک مطلب دارند و از دایره لغاتی گسترده برخوردار هستند این کتاب توصیه می شود. مجموعه لغات این کتاب در اخبار و رسانه های صوتی و تصویری و ادبیات محاوره ای استفاده زیادی دارد و کتاب تقریبا مناسبی است. برای دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی ۱۱۰۰ واژه از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه انگلیسی


کتاب راهنمای آیلتس

نام اصلی کتاب Practice Tests and Hints for IELTS می باشد. در این کتاب ۱۰۱ نکته مهم آزمون های آیلتس ارائه شده است. کتاب راهنمای آزمون آیلتس به صورت تمام متن با لینک دانلود مستقیم ارائه شده است. برای دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی آیلتس از لینک زیر استفاده کنید.

راهنمای کامل آزمون زبان آیلتس

دانلود کتاب کمبریج آیلتس


کتاب راهنمای آیلتس تارگت بند

کتاب Target Band برای شرکت در آزمون های آیلتس توصیه می شود. در این کتاب تمامی نکات آزمون های آیلتس ارائه شده است و راهنمای نسبتا خوبی برای آزمون است. کتاب راهنمای تارگت برند به صورت تمام متن با لینک دانلود مستقیم ارائه شده است اما کیفیت این فایل بسیار پائین است.

دانلود کتاب تارگت بند


تقویت گرامر

به عنوان بهترین کتاب پایه برای فهم مفاهیم بنیادین دستور زبان انگلیسی کتاب گرامر و دستور زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه نوشته عباس فرزام پیشنهاد می شود. به افرادی که از توان متوسط و بالائی در زمینه دستور زبان برخوردار هستند کتاب گرامر زبان انگیسی انتشارات پوران پژوهش پیشنهاد می شود. خلاصه کتاب های گرامر زبان انگلیسی فرزام و پوران پژوهش توسط پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر ارائه شده است که می توانید آن را درخواست کنید.

دانلود خلاصه کتاب گرامر عباس فرزام


کتاب هفده دوره آزمون تربیت مدرس

آزمون زبان عمومی ورودی دکتری دانشگاه تربیت مدرس بهترین و منسجم ترین آزمون زبانی است که هر ساله برگزار شده و قبولی در آن مورد تائید بیشتر دانشگاه است. مجموعه سوالات هفده دوره آن در یک کتاب گردآوری شده است و می توانید آنرا از کتاب فروشی های معتبر خریداری کنید. آخرین آزمون زبان عمومی دانشگاه تربیت مدرس که در ۱۳ آبان ماه ۱۳۸۹ برگزار گردید.

آزمون زبان تربیت مدرس


راهنمای کامل آزمون زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت

بخش یک : دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی

بخش دو : دانلود کتاب تخصصی ربان انگلیسی

بخش سه : دانلود کتاب سرگرمی زبان انگلیسی