راهنماي کامل آزمون زبان عمومي کارشناسي ارشد، دکتري و اعزام به خارج

زير نظر دکتر مازيار حبيبي

جهت آمادگي شرکت در آزمون زبان عمومي براي دوره هاي کارشناسي ارشد، دکتري و اعزام به خارج بايد مهارت هاي خود را در دو حوزه گرامر و درک مطلب تقويت نمائيد. گرامر و دستور زبان حدود 30 درصد از سوالات را به خود اختصاص مي دهد و درک مطلب بقيه سوالات را شامل مي شود. درک مطلب نياز به دايره لغت گسترده دارد که با تنها مطالعه يک يا دو کتاب نمي توان آنرا پوشش داد. در اين راهنما چند کتاب به همراه لينک دانلود مستقيم آنها معرفي شده است.


504 Words

کتاب الکترونيک 504 واژه ضروري

در بين دانشجويان و داوطلبان آزمون زبان اعزام به خارج کمتر کتابي به شهرت کتاب 504 واژه است. محبوبيت اين کتاب چندان بي جهت نيست و براي گسترده شدن دايره واژگان و درک مطلب توصيه مي شود. نسخه اسکن کتاب جهت دانلود آماده است.

دانلود کتاب الکترونيک 504 واژه - نسخه خلاصه

دانلود کتاب الکترونيک 504 واژه - نسخه کاملtoefl Essential Words

کتاب الکترونيک TOEFL Essential Words با ترجمه کامل

کتاب تافل براي داوطلبان کنکور سراسري کارشناسي ارشد و دکتري و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصيه مي شود. خلاصه نويسي و ترجمه کتاب واژگان ضروري تافل توسط آرش حبيبي ارائه شده است. کپي برداري آن آزاد بوده و اگر از اين کتاب در سايت يا وبلاگ خود استفاده نموديد حتما آدرس منبع را ذکر کنيد. براي مطالعه اين کتاب حتما پک فونت فارسي را دانلود کنيد چون به فونت zar نياز داريد.

رمز فايل فشرده: parsmodir.com

دانلود کتاب الکترونيک تافل - خلاصه و ترجمه

دانلود کتاب الکترونيک تافل - متن کامل


کتاب الکترونيک 1100 واژه

کتاب الکترونيک 1100 واژه

براي آنها که توان بسيار بالائي در زمينه درک مطلب دارند و از دايره لغاتي گسترده برخوردار هستند اين کتاب توصيه مي شود. مجموعه لغات اين کتاب در اخبار و رسانه هاي صوتي و تصويري و ادبيات محاوره اي استفاده زيادي دارد و کتاب تقريبا مناسبي است.

رمز فايل فشرده: parsmodir.com

لينک دانلود مستقيم: دانلود کتاب الکترونيک 1100 واژهکتاب راهنماي آيلتس

کتاب راهنماي آيلتس

نام اصلي کتاب Practice Tests and Hints for IELTS مي باشد. در اين کتاب 101 نکته مهم آزمون هاي آيلتس ارائه شده است. کتاب راهنماي آزمون آيلتس به صورت تمام متن با لينک دانلود مستقيم ارائه شده است.

رمز فايل فشرده: parsmodir.com

لينک دانلود مستقيم: دانلود کتاب الکترونيک راهنماي آيلتسکتاب تارگت برند

کتاب راهنماي آيلتس تارگت برند

کتاب Target Band براي شرکت در آزمون هاي آيلتس توصيه مي شود. در اين کتاب تمامي نکات آزمون هاي آيلتس ارائه شده است و راهنماي نسبتا خوبي براي آزمون است. کتاب راهنماي تارگت برند به صورت تمام متن با لينک دانلود مستقيم ارائه شده است اما کيفيت اين فايل بسيار پائين است.

رمز فايل فشرده: parsmodir.com

لينک دانلود مستقيم: دانلود کتاب الکترونيک تارگت برندگرامر فرزام

تقويت گرامر

به عنوان بهترين کتاب پايه براي فهم مفاهيم بنيادين دستور زبان انگليسي کتاب گرامر و دستور زبان انگليسي از دبيرستان تا دانشگاه نوشته عباس فرزام پيشنهاد مي شود. به افرادي که از توان متوسط و بالائي در زمينه دستور زبان برخوردار هستند کتاب گرامر زبان انگيسي انتشارات پوران پژوهش پيشنهاد مي شود.
خلاصه کتاب هاي گرامر زبان انگليسي فرزام و پوران پژوهش توسط پايگاه علمي-پژوهشي پارس مدير ارائه شده است که مي توانيد آن را درخواست کنيد. لينک ثابتآزمون تربيت مدرس

کتاب هفده دوره آزمون تربيت مدرس

آزمون زبان عمومي ورودي دکتري دانشگاه تربيت مدرس بهترين و منسجم ترين آزمون زباني است که هر ساله برگزار شده و قبولي در آن مورد تائيد بيشتر دانشگاه است. مجموعه سوالات هفده دوره آن در يک کتاب گردآوري شده است و مي توانيد آنرا از کتاب فروشي هاي معتبر خريداري کنيد. نسخه اسکن شده آخرين آزمون زبان عمومي دانشگاه تربيت مدرس که در 13 آبان ماه 1389 برگزار گرديد را مي توانيد در لينک زير دانلود نمائيد. پاسخنامه تشريحي تمام دوره ها توسط دکتر مازيار حبيبي آماده شده است. آزمون تافل تربيت مدرس

صفحه قبل زبان عمومي زبان تخصصي ادبيات انگليسي صفحه بعد

Copyright © Arash Habibi - ParsModir.com