دسته: کاربرد کامپیوتر در مدیریت

آموزش کاربردی کامپیوتر برای دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع نوشته آرش حبیبی

آموزش ICDL و گواهینامه ICDL

آموزش ICDL

آموزش ICDL یا آموزش هفت مهارت icdl شامل: سخت افزار، سیستم عامل ویندوز، واژه پرداز، صفحه گسترده، پایگاه داده، نمایشگر و اینترنت است.

آموزش ICDL و گواهینامه ICDL

دریافت گواهینامه ICDL

دریافت گواهینامه ICDL رسمی به صورت مجازی و مکاتبه‌ای یکی از مدارک مورد نیاز برای استخدام مدرک استاندارد بین المللی کار با رایانه ICDL می‌باشد.

دانلود کتاب ICDL

دانلود کتاب ICDL

دانلود رایگان کتاب icdl و دانلود رایگان کتاب آموزش هفت مهارت icdl هم اکنون در پایگاه قابل اعتماد پارس مدیر قابل دسترسی و دانلود می باشد.

آموزش مایکروسافت ورد

سفارشی کردن نوار ابزار ورد

سفارشی کردن نوار ابزار ورد و آموزش سفارشی کردن نوار ابزار ورد نرم افزار Word هم اکنون در پایگاه قابل اعتماد پارس مدیر قابل دسترسی و دانلود می باشد.

مولتی مدیا

دانلود فیلم از اینترنت

دانلود فیلم از اینترنت بدون هیچ نرم افزار و دانلود فیلم از اینترنت اکسپلورر و فایرفکس در پایگاه آموزش کامپیوتر پارس مدیر آموزش داده شده است.

افزودن پوشه دلخواه به My Computer

افزودن پوشه دلخواه به My Computer

افزودن پوشه دلخواه به My Computer و روش ساده اضافه کردن پوشه دلخواه به My Computer بدون نرم افزار هم اکنون در پایگاه پارس مدیر ارائه شده است.

درایورهای کامپیوتر

درایورهای کامپیوتر

درایور دستورالعملهای نرم افزاری است و ویندوز از طریق آن قابلیت سخت افزار راشناسائی می‌کند. توضیحات تکمیلی در پایگاه آموزش کامپیوتر پارس مدیر ارائه شده است.

ترفند ریجیستری

ترفند ریجیستری

ترفند ریجیستری و ترفندهای ویندوز و ریجیستری و دانلود کتاب ترفندهای ویندوز و ریجیستری در پایگاه قابل اعتماد پارس مدیر قابل دسترسی و دانلود می باشد.

ترفند ویندوز

ترفند ویندوز

ترفند ویندوز و ریجیستری و دانلود کتاب ترفندهای ویندوز و ریجیستری در پایگاه قابل اعتماد پارس مدیر قابل دسترسی و دانلود می باشد.

کنترل پنل

کنترل پنل

کنترل پنل یا کنترل پانل رابط گرافیکی است جهت انجام تنظیمات مختلف کامپیوتر و در اختیار کاربرقرار می گیرد. توضیحات بیشتر در پایگاه پارس مدیر ارائه شده است.

Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com