پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت تحلیل GIS پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر

مدل یابی معادلات ساختاری به روش PLS و کاربرد آن در علوم رفتاری

کتاب آموزش PLS

کتاب مدل یابی معادلات ساختاری به روش PLS

کتاب مدل یابی به روش PLS و کاربرد آن در علوم رفتاری توسط دکتر میرمحمد سید عباس زاده، جواد امانی، هیمن خضری و قاسم پاشوی تدوین شده است. این کتاب نخستین کوشش جهت معرفی تکنیک حداقل مربعات جزئی یا PLS به جامعه تحقیقی کشور محسوب می‌شود. تکنیک حداقل مربعات جزئی چون بسیاری از پیش فرض های تکنیک مدل‌یابی معادلات ساختاری را ندارد بنابراین در جوامع آکادمیک و بویژه مدیریت و علوم رفتاری جای خود را پیدا کرده است. مقدمه کتاب برای دانلود قرار داده شده است. همچنین اصل کتاب نیز از کتابخانه سایت کتابیران قابل خریداری است.

- دانلود مقدمه کتاب مدل یابی معادلات ساختاری به روش PLS

- لینک خرید کتاب مدل یابی معادلات ساختاری به روش PLS


جواد امانی

دیگر دستاوردهای پژوهشی جواد امانی

آدرس مکاتبه: mj.amani[at]gmail.com

جواد امانی از پژوهشگران فعال پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر بسیاری از دستاوردهای علمی خود را به رایگان در اختیار پژوهشگران این پایگاه قرار داده است. امانی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه تهران و رتبه نخست آزمون نهائی دکتری روانشناسی تربیتی دانشگاه تبریز می‌باشد. مطالعات این پژوهشگر در زمینه تکنیک‌های جدید مدل‌یابی معادلات ساختاری و حداقل مربعات جزئی برای دانشجویان مدیریت و علوم رفتاری بسیار حائز اهمیت است. همچنین روش کار با نرم‌افزار AMOS نیز توسط وی منتشر شده که به رایگان از طریق پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر قابل دسترس است.

- معرفی مدل معادلات ساختاری به روش حداقل مجذورات جزئی یا PLS-PM

- تکنیک مدل یابی معادلات ساختاری و تحلیل مسیر با نرم‌افزار AMOS

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است.

پذیرش و انجام تحلیل آماری

پایگاه قابل اعتماد پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۴۶۷۲۳۹۳ - ۰۹۳۷ ||| ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com