این فایل رایگان است

با عضویت در سایت قفل دانلود همه محصولات همزمان و برای همیشه برداشته می شود.

پس از پرداخت روی نهایی شدن ثبت نام کلیک کنید.

دسته: شبکه های کامپیوتری

آموزش شبکه های کامپیوتری

آموزش شبکه

آموزش شبکه انواع شبکه و مفاهیم ابتدائی آنها براساس آزمون Network+ ارائه شده است. در این آموزش روش شبکه کردن کامپیوترها آموزش داده شده است.

عیب یابی شبکه

عیب یابی شبکه

عیب یابی شبکه، عیب یابی شبکه های اترنت و پشتیبانی و رفع عیب شبکه پس از پیکربندی شبکه نکته مهمی است که متخصص شبکه باید با آن آشنا باشد.

مدارک بین المللی شبکه

مدارک بین المللی شبکه

مدارک بین المللی شبکه شامل گواهینامه Network ،A+ ،CISCO ،MCSE و سیسکو می باشد. بعد از قبولی در اولین آزمون مایکروسافت فرد مورد تائید مایکروسافت تعیین میشود.

سخت افزارهای شبکه

سخت افزارهای شبکه و در بخش سخت افزارهای شبکه به بررسی سخت افزار شبکه خواهیم پرداخت. این مباحث در دوره network plus مورد بحث قرار می گیرد.

امنیت شبکه کامپیوتری

امنیت شبکه

امنیت شبکه های کامپیوتری از مهمترین مسائل مبتلا به شبکه های کامپیوتری است. سه عامل (CIA) امانت داری، یکپارچگی و در دسترس بودن همیشگی اصول اساسی امنیت هستند.

شبکه اترنت

شبکه اترنت

شبکه اترنت و آموزش پیاده سازی و پیکربندی شبکه اترنتشبکه اترنت ethernet به قلم استاد آرش حبیبی هم اکنون در پایگاه پارس مدیر ارائه شده است.

کابلهای شبکه

کابلهای شبکه

کابلهای شبکه و آموزش کابل کشی کابل های هم محور یا Coaxial کابل های زوجی یا هشت سیمی فیبر نوری هم اکنون در پایگاه پارس مدیر ارائه شده است.

شبکه WIMAX

شبکه WIMAX

شبکه WIMAX مخفف Worldwide Interoperability for Microwave Access بوده و یک تکنولوژی ارتباط راه دور است که دستیابی ثابت به اینترنت را فراهم می کند.

مدل TCP/IP

مدل OSI و مدل TCP/IP

مدل OSI و مدل TCP/IP نقاط مشترک زیادی دارند. مدل مرجع OSI و مدل مرجع TCP/IP مبتنی بر مجموعه‌ای از پروتکل های مستقل هستند.

Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com