نرم افزار مولتای مدیا

دانلود نرم افزار مولتای مدیا

لینک دانلود نرم افزار مولتای مدیا ارائه شده است. نرم افزارهای مولتای مدیا بسیار متعدد هستند. حتما همه با محیط ساده ویندوز مدیا پلیر آشنا هستند. اما این پلیر قادر به پخش بسیاری فایلهای تصویری مانند ۳gp, mp4, mov, vob و غیره نیست. برای درک بهتر انتخاب نرم افزارهای مولتای مدیا و کار با فایلهای صوتی و تصویری پیشنهاد می شود مقاله فرمت های تصویر و دانلود فیلم از اینترنت را مطالعه کنید.

نکته مهم: در انتخاب نرم افزارها فقط به دنبال آخرین ورژن نرم افزار نباشید. نیاز خود را بشناسید و با توجه به توان سخت افزاری و مهارت خود نرم افزار مناسب را نتخاب کنید. نرم افزارهای زیر محصول ما نیستند که بخواهیم آنها را تبلیغ کنیم. سالها تجربه مهندسین فعال در این بخش مجموعه زیر را به شما پیشنهاد می کند.

دانلود نرم افزار KMPlayer

برای پخش فرمت های مختلف فایل های صوتی و تصویری همیشه یک مشکل وجود دارد. گاهی نرم افزار شما از فرمتی پشتیبانی نمی کند. برخی نرم افزارهای قدرتمند موجود هم بسیار حجیم هستند. نرم افزار سبک، رایگان و قدرتمند KMPlayer می تواند بسیاری از فرمت های فایل های صوتی و تصویری را پشتیبانی می‌کند.

دانلود نرم افزار KMPlayer

حذف تبلیغات مزاحم برنامه KMPlayer

دانلود کدک برای برنامه ویندوز مدیا پلیر

ویندوز مدیا پلیر بصورت پیش فرض در ویندوز نصب است. خیلی از کاربران دوست دارند با همین برنامه همه فیلمها را تماشا کنند. نسخه ۱۱ ویندوز پلیر که با ویستا ارائه شد را برای XP دانلود کرده و سپس K-Lite را نصب کنید. نسخه ۱۲ ویندوز مدیا پلیر برای کاربران ویندوز ۷ قابل استفاده نیست. برای آنکه مدیا پلیر را وادار کنید تا همه نوع فایل تصویری را پخش کند باید کدک های تصویری را به ویندوز اضافه کنید. بهترین راه کار استفاده از نرم افزار رایگان K-lite است. با نصب این نرم افزار که از بنیاد freeware است قادر خواهید بود همه نوع فایلی را مشاده کنید بدون آنکه مجبور باشید نرم افزار جانبی دیگری مانند power dvd یا غیره را نصب کنید.

دانلود انواع کدک با مدیاپلیر کلاسیک

دانلود برنامه Flash Player

برای اجرای تمامی بازیهای تحت فلش و فایلهای صوت و تصویری این نرم افزار که محصول گروه نرم افزاری پارس مدیر است را دانلود کنید. مهمترین ویژگی این نرم افزار این است که می تواند فایلهای فلش را به صورت exe کامپایل کند و در این صورت فایلها بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی قادر به اجرا خواهند بود. برای استفاده از این قابلیت از منوی فایل گزینه compile را انتخاب کنید. حجم این برنامه کمتر از دو مگابایت است.
دانلود فلش پلیر خرابات

دانلود برنامه VCD Cutter

این نرم افزار ساده ترین و سبک ترین نرم افزار مولتای مدیا برای ویرایش و سانسور فیلم ها است. مهمترین مزت این برنامه رندر فیلمهای چندساعته در چند ثانیه است بدون آنکه بر کیفیت تاثیری داشته باشد. حجم این برنامه کمتر از یک مگابایت است. این برنامه پولی است ولی متاسفانه من آنرا کرک کرده ام و بدون نیاز به ریجیستر می توانید آنرا استفاده کنید. نکته مهم دیگر این است که این برنامه صرفا جهت سانسور و اتصال فیلمها است و نمی تواند روی فیلم افکت بگذارد.

دانلود VCDCUT 4.4

صداگذاری و میکس

کامتاسیا یک نرم افزار مولتای مدیا و برنامه ای برای ضبط و ویرایش انواع فایلهای صوتی و صداگذاری و میکس فیلمها است.

دانلود برنامه کامتاسایا