شکستن قفل PDF

شکستن قفل فایلهای PDF

نرم افزارها و راهکارهایی برای شکستن قفل PDF ارائه شده است. برای شکستن قفل فایلهای PDF به صورت آنلاین روی این لینک کلیک کنید.

برای دانلود نرم افزار رایگان شکستن قفل فایلهای PDF نیز از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود نرم افزار شکستن قفل فایلهای PDF

دانلود نرم افزار رایگان شکستن قفل PDF

| برای دانلود باید عضو شوید

آیا شکستن قفل PDF اخلاقی است؟

ابتدا باید ببینم هدف از گذاشتن قفل رو فایل های PDF چیست؟ یک اندیشمند، پژوهشگر و صاحب دانش همیشه دوست دارد دستاوردهای علمی خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. راهکار دنیای فناوری برای رنیل به این هدف، ارائه اطلاعات در قابل فایلهای متنی مانند PDF است. این وسط عده ای سودجود فایلهای دیگران را دزدیده و با تغییر در مشخصات فایل آن را به نام خود بازنشر می‌کنند. بنابراین فایلهای PDF را قفل میکنند تا از دست این دزدان حاضری خور که در مملکت ما زیاد هستند و قانون کپی رایت وجود ندارد، خلاص شوند. اگر یک دزد اینترنتی نیستید که با فایلهای اندیشمندان دیگر برای وبلاگ و وب سایت خودتان مشتری جمع آوری میکند، به شما اطمینان می‌دهم شکستن قفل PDF برای استفاده شخصی هیچ ایرادی ندارد.

فایل های زیادی در اینترنت وجود دارد که دارای رمز هستند. اگر یکی از این فایل های رمز دار را دانلود کنید هر بار که قصد استفاده از آن را دارید مجبور هستید که رمز فایل را وارد کنید. این کار هرچند خود وقت گیر و کسل آور است اما زمانی را در نظر بگیرید که در وارد کردن رمز اشتباه کنید. یا اینکه رمز فایل را فراموش کرده باشید در این صورت ارد کردن رمز یا خیلی خسته کننده می شود. یا اینکه دیگر نمی توانید از فایل استفاده کنیم چونکه رمز فایل را فراموش کرده اید. در این آموزش روش شکستن قفل فایل های PDF آموزش داده شده است. با استفاده از نرم افزارهای کاربردی و رایگان موجود برای حذف کلمه عبور پی دی اف نیازی نیست که پسورد فایل های PDF را داشته باشید.

معمولا