دانلود اموس AMOS

دانلود نرم افزار آماری AMOS

دانلود اموس AMOS همراه با کد فعالسازی

نرم افزار اموس AMOS یکی از نرم افزارهای آماری مناسب برای تحلیل داده‌های پایان نامه مدیریت و علوم انسانی است. نسخه ۲۰ نرم‌افزار اموس از سایت پارس مدیر قابل دانلود است که از لینک دانلود اموس AMOS می‌توانید آن را دانلود کنید. نرم افزار تحلیل آماری اموس AMOS جهت محاسبات تحلیل عامل و مدل معادلات ساختاری استفاده می‌شود. برونداد نرم‌افزار اموس به صورت گرافیکی بوده و لذا درک مطلب را تسهیل می‌کند. نسخه IBM AMOS 20 بدون محدودیت برای دانلود ارائه شده است. این برنامه توسط شرکت IBM توسعه داده شده است که نرم افزار معروف SPSS نیز از محصولات همین شرکت است. بنابراین AMOS سازگاری زیادی با SPSS دارد و براحتی با یکدیگر تبادل داده دارند.
| برای دانلود باید عضو شوید

راهنمای فعال سازی نرم افزار اموس AMOS

پس از دانلود نرم افزار اموس، محتویات فایل زیپ شده را از حالت زیپ خارج کنید (اکسترکت کنید). در پوشه ایجاد شده فایل نصب نرم افزار را اجرا کنید. زمانیکه عملیات نصب تکمیل شد نرم افزار را اجرا نکنید. به پوشه محتویات فایل زیپ شده برگردید و وارد پوشه serial شوید. فایل lservrc را در پوشه ای که نرم افزار نصب شده است کپی کنید (معمولا نرم افزارها در درایو C نصب می شوند). سپس فایل readme.txt را باز کنید. شماره سریال نرم افزار اموس درج شده است. نرم افزار اموس را اجرا کنید و اگر شماره سریال نیاز بود از این شماره استفاده کنید.

نسخه دانشجوئی AMOS

ورژن ۲۰ و نسخه های جدیدتر نرم افزار آماری AMOS نیاز به چارچوب دات.نت دارند که در ویندوز XP موجود نیست. حتی زمانی که دات نت را نصب کنید بازهم نصب آموس ذر XP با پیام خطا همراه می شود. تنها راهکار پیشنهادی ما برای کاربران XP استفاده از نسخه دانشجوئی است. نسخه ۵ نرم‌افزار اموس به رایگان از سایت تولیدکننده آن قابل دانلود است که در لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید. نسخه رایگان AMOS که به نسخه student یا دانشجوئی موسوم است تنها برای ۸ متغیر و ۵۴ پارامتر قابل استفاده است. لینک دانلود اموس AMOS نسخه دانشجویی ارائه شده است.
| برای دانلود باید عضو شوید
| برای دانلود باید عضو شوید

تحلیل آماری با نرم افزار SPSS-AMOS-LISREL-PLS
انواع آزمون‌های آماری پارامتریک و ناپارامتریک
مدل یابی معادلات ساختاری با نرم افزار اموس و لیزرل
تحلیل عاملی تاییدی با نرم افزار اموس و لیزرل
برازش مدل، تاثیر میانجی و تعدیلگر با نرم افزار اموس و لیزرل
مدل یابی معادلات ساختاری + آزمون فرضیه های آماری + تحلیل عاملی
انواع آزمون های آماری و مدل های اشباع