دانلود اموس AMOS

دانلود نرم‌افزار اموس (AMOS) همراه با کد فعالسازی

نرم‌افزار اموس (AMOS) یک از نرم‌افزار آماری برای تحلیل داده‌های پایان‌نامه مدیریت و علوم انسانی است. نسخه ۲۰ نرم‌افزار اموس از سایت پارس مدیر قابل دانلود است که از لینک دانلود نرم‌افزار اموس (AMOS) می‌توانید آن را دانلود کنید. نرم‌افزار تحلیل آماری اموس AMOS جهت محاسبات تحلیل عاملی و مدل معادلات ساختاری استفاده می‌شود. برونداد نرم‌افزار اموس به صورت گرافیکی بوده و لذا درک مطلب را تسهیل می‌کند. نسخه IBM AMOS 20 بدون محدودیت برای دانلود ارائه شده است. این برنامه توسط شرکت IBM توسعه داده شده است که نرم‌افزار معروف SPSS نیز از محصولات همین شرکت است. بنابراین AMOS سازگاری زیادی با نرم‌افزار SPSS دارد و براحتی با یکدیگر تبادل داده دارند.

نرم‌افزار AMOS مخفف عبارات Analysis of moment structures می‌باشد. Amos را می‌توان یکی از موفق ترین نرم‌افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. استفاده از این نرم‌افزار به دو شیوه نوشتن برنامه به زبانVB.NET و همچنین استفاده از Amos Graphics امکان پذیر است. استفاده از هریک از روش‌های ذکر شده به لحاظ کار بر روی انواع مدل ها، استفاده از انواع شیوه‌های برآورد پارامترها و یا محاسبه انواع شاخص‌های برازندگی و اخذ خروجی‌های مختلف، مشابه یکدیگر است اما در عین حال استفاده از Amos Graphics تاحدودی ساده تر از برنامه نویسی است چرا که استفاده از آن برمبنای ترسیم مدل تدوین شده توسط پژوهشگر قرار دارد.

دانلود نرم‌افزار AMOS 20

راهنمای فعال‌سازی نرم‌افزار اموس (AMOS)

پس از دانلود نرم‌افزار اموس، محتویات فایل زیپ شده را از حالت زیپ خارج کنید (اکسترکت کنید). در پوشه ایجاد شده فایل نصب نرم‌افزار را اجرا کنید. زمانیکه عملیات نصب تکمیل شد نرم‌افزار را اجرا نکنید. به پوشه محتویات فایل زیپ شده برگردید و وارد پوشه serial شوید. فایل lservrc را در پوشه‌ای که نرم‌افزار نصب شده است کپی کنید (معمولا نرم‌افزارها در درایو C نصب می‌شوند). سپس فایل readme.txt را باز کنید. شماره سریال نرم‌افزار اموس درج شده است. نرم‌افزار اموس را اجرا کنید و اگر شماره سریال نیاز بود از این شماره استفاده کنید.

نسخه دانشجوئی AMOS

ورژن ۲۰ و نسخه‌های جدیدتر نرم‌افزار آماری AMOS نیاز به چارچوب دات.نت دارند که در ویندوز XP موجود نیست. حتی زمانی که دات نت را نصب کنید بازهم نصب آموس ذر XP با پیام خطا همراه می‌شود. تنها راهکار پیشنهادی ما برای کاربران XP استفاده از نسخه دانشجوئی است. نسخه ۵ نرم‌افزار اموس به رایگان از سایت تولیدکننده آن قابل دانلود است که در لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید. نسخه رایگان AMOS که به نسخه student یا دانشجوئی موسوم است تنها برای ۸ متغیر و ۵۴ پارامتر قابل استفاده است. لینک دانلود اموس AMOS نسخه دانشجویی ارائه شده است.

دانلود نرم‌افزار AMOS 5 – دانشجوئی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله