نرم افزار Smart PLS 4

نام محصول: نرم‌افزار Smart PLS 4

ورژن نرم‌افزار:‌ شماره ۴

کاربرد: حداقل مربعات جزئی

نوع نسخه: دانشجویی

مدت استفاده: یک ماهه

شرکت سازنده: SmartPLS GmbH

دانلود نسخه ۶۴ بیتی

دانلود نسخه ۳۲ بیتی

لینک نسخه مک

آشنایی با نرم‌افزار Smart PLS 4

نرم‌افزار Smart PLS 4 ویژگی‌های جدید قابل توجه زیر را معرفی می‌کند. به عنوان بخشی از مرحله دسترسی اولیه، بسیاری از ویدیوها در SmartPLS4 قبلاً ایجاد شده‌اند تا به کاربر در انتقال به محیط کاری جدید، کمک کنند. بهترین کار این است که نگاهی به مجموعه ویدیوهای سایت سازنده بیندازید.

رابط کاربری گرافیکی بازطراحی شده یک ویژگی بارز این نسخه است. کاربر می‌تواند انتظار یک رابط کاربری گرافیکی اساسی و بهینه شده را داشته باشید. این برنامه کاربردی در چند سال گذشته بر اساس آخرین فناوری‌ها توسعه یافته است بنابراین SmartPLS آینده بلندمدتی خواهد داشت.

محیط نرم‌افزار Smart PLS 4

محیط نرم‌افزار Smart PLS 4

نسخه شماره چهار نرم‌افزار اسمارت پی ال اس Smart PLS 3 معرفی شد. نرم افزار Smart PLS برای حل مسائل Partial Least Squares یا حداقل مربعات جزئی استفاده می‌شود. نرم افزار Smart PLS یک نرم‌افزار رایگان نیست. نسخه شماره چهار نرم‌افزار PLS برخلاف نسخه دو رایگان نیست و بعد از ۳۰ روز منقضی می‌شود. بنابراین بیشتر برای دانشجویانی مناسب است که می‌خواهند پروژه پایانی خود را انجام دهند و تنها یک بار به این نرم افزار نیاز دارند.

دقت کنید: این نسخه رایگان نیست و سایت پارس‌مدیر هم سریال آن را ندارد. بنابراین با ما برای دریافت شماره سریال این نسخه مکاتبه نکنید.

آموزش نرم‌افزار Smart PLS

جزوه آموزش تصویری کامل نرم افزار Smart PLS تهیه شده است. روش Partial Least Squares یا حداقل مربعات جزئی یکی از موضوعاتی است که برای دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع بسیار ناشناخته است. در این متاب روش استفاده از نرم‌افزار PLS آموزش داده شده است.

جزوه آموزش نرم‌افزار Smart PLS

تعداد صفحات: ۵۵ صفحه

کیفیت: عالی

فرمت فایل: PDF

محتویات: آموزش تصویری به زبان فارسی

دانلود جزوه آموزش نرم‌افزار Smart PLS

پاورپوینت آموزش نرم‌افزار Smart PLS

تعداد اسلایدها: ۴۰ اسلاید

کیفیت: عالی

فرمت فایل: پاورپوینت فارسی

تحلیل آماری پروژه‌های حداقل مجذورات جزیی PLS : تحلیل حداقل مجذورات جزیی، حداقل حجم نمونه لازم برای حداقل مجذورات جزیی، محاسبه شاخص‌های برازش GOF در PLS، ترجمه مقاله آموزشی حداقل مربعات جزئی، دانلود نسخه رایگان Smart PLS2، دانلود نسخه جدید Smart PLS 4. پروژه‌های شرکتی و دانشگاهی برای حل مسائل حداقل مربعات جزئی با استفاده از نرم‌افزار اسمارت پی ال اس پذیرفته می‌شود. لازم به ذکر است در پارس مدیر با نرم افزار ورژن سه کار نمی‌کنیم و تمرکز بر نسخه رایگان شماره دو می‌باشد.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله