درباره پارس مدیر

پایگاه پارس‌مدیر وب سایت تخصصی مدیریت و آموزش کاربردی روش پژوهش و آمار است که توسط آرش حبیبی بنیان‌گزاری شده است. فعالیت‌های علمی-پژوهشی پایگاه پارس مدیر از سال ۱۳۸۶ در وبلاگی با نام نویسنده آغاز شد. مشکلات و نارسایی‌های وبلاگ سبب شد در سال ۱۳۸۸ وبلاگ شخصی صورت یک وب سایت رسمی ارائه شود. این وب سایت به علت علاقه‌ام به ادبیات شهرآشوب نامگذاری شد. کمی بعد مشخص شد این نام با حوزه مدیریت سنخیتی ندارد و پژوهشگران با آن مانوس نمی‌شوند. به این ترتیب در سال ۱۳۹۰ پایگاه پارس‌مدیر رسماً راه‌اندازی شد. درباره پارس مدیر باید گفت این سایت یک پایگاه اینترنتی است که با هدف آموزش علمی-عملی دانش مدیریت پایه‌گذاری شده است.

هدف‌های سایت پارس مدیر

فسلفه وجودی پارس‌مدیر ارائه دانش جهانی با نگاهی بومی و محلی به مدیران و تصمیم‌گیران سازمانی است. در این راستا با برقراری ارتباط میان دانشگاه‌ها و سازمان‌ها، پلی بین دانش تئوریک و دانش تجربی ایجاد کرده و شکاف عرصه علم و عمل را پر می‌کند. همچنین کوشش شده است تا رابطه میان اساتید و دانشجویان رشته مدیریت و صنایع را نزدیکتر ساخته و با ارتباط بیشتر تلاش بر این است تا هرچه بیشتر سازمان‌ها و شرکت‌ها از دستاوردهای علمی و معتبر در انجام امور دنیای واقعی بهره ببرند.

هدف بلندمدت پارس‌مدیر آموزش روش پژوهش علمی به دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع است. هدف کاربردی پارس‌مدیر پشتیبانی از پژوهشگران کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت و مهندسی صنایع از طریق آموزش نرم‌افزار‌های تخصصی، کانون زبان انگلیسی آنلاین، پایگاه مقاله و کتابخانه مجازی مدیریت و مهندسی صنایع است. آرمان نهایی پارس مدیر تسهیم، رشد و ارتقای دانش بین پژوهشگران، اساتید و دانشجویان و تجهیز آنها با دانش و فناوری جدید است.

سخن مدیر سایت درباره پارس مدیر

چندین سال تجربه به عنوان مدرس دانشگاه در موسسات آموزشی مختلف و دانشگاه‌های آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی سبب گردید تا از نزدیک دشوار‌ی‌های آموزش را در جوامع علمی و آکادمیک تجربه نمایم. به همین منظور با طراحی این سایت سعی نموده ام تا گامی در جهت رفع این محدودیت‌ها بردارم. در راستای نیل به این هدف، تمامی دستاوردهای خود را در که قبلا در قالب تالیف چندین کتاب و مقالات متعدد در کنفرانس‌های بین‌المللی ارائه گردیده اند به صورتی منسجم و به رایگان در اختیار دانش پژوهان قرار داده ام. اگر می‌خواهید درباره پارس مدیر بیشتر بدانید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

در پایگاه پارس مدیر داشتن ارزش‌های والا در زندگی رمز موفقیت در کسب‌وکار محسوب می‌شود. ارزش‌های بنیادی در نهاد کلیه تصمیماتی است که اتخاذ می‌کنیم. در پارس‌مدیر خود را متعهد می‌دانیم که بهترین فرصت‌ها را در اختیار کارکنان خود قرار دهیم تا توان بالقوه خود را عملی سازند.محرک و انگیزه تمام کارهای ما دستیابی به تعالی سازمانی و تعهد راستین به ارائه بهترین محصولات و خدمات است. اخلاق،بنیاد و نهاد فعالیت‌های کاری ما بوده و کوشش می‌شود تا مطمئن شویم عدالت و احترام در قبال کلیه افراد ذینفع رعایت شده و شفافیت کامل در کارها وجود داشته باشد.

قانونمندی کسب‌وکار

محصولات فروشی سایت که با هدف کسب درآمد پایگاه پارس مدیر در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است شامل پرسشنامه و جزوات دستنویس نویسنده می‌باشد. مجوز لازم برای این منظور از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (سرآمد) اخذ شده است و مورد تایید ستاد ساماندهی کشور قرار گرفته است. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره نیز دریافت شده است. برای ارتباط به درگاه پرداخت نیز از درگاه مستقیم و امن به پرداخت ملت استفاده شده است.

ما فعالیت خود را قانونی و شفاف انجام می‌دهیم و هرگز از درگاه‌های واسط و دور زدن قانون استفاده نخواهیم کرد.

ارتباط با پایگاه علمی پارس مدیر

آدرس: تهران، صادقیه، پایگاه پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۶۷۲۳۹۳

شماره ثابت : ۰۲۱۴۴۱۷۴۰۸۶

آدرس ایمیل: Parsmodir[at]gmail[dot]com

آدرس وب سایت: https://parsmodir.com

4.3 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله