کتاب رفتار سازمانی گریفین

عنوان: کتاب رفتار سازمانی گریفین و مورهد

عنوان فارسی: رفتار سازمانی: مدیریت کارکنان و سازمان

عنوان لاتین: Organizational Behavior: Managing People and Organizations

نویسندگان: ریکی گریفین و گریگوری مورهد

نویسندگان به لاتین : Ricky Griffin & Gregory Moorhead

نوع فایل: خلاصه کتاب فارسی

فرمت فایل : PDF

تعداد صفحات: ۱۳۰ صفحه

دانلود کتاب رفتار سازمانی گریفین

درباره کتاب رفتار سازمانی گریفین

کتاب رفتار سازمانی نوشته ریکی گریفین و گریگوری مورهد یکی از منابع درس مدیریت رفتار سازمانی است. برای آزمون دکتری و کارشناسی ارشد مطالعه خلاصه کافی است. خلاصه این کتاب توسط میثم احمدی در ۱۳۰ صفحه ارائه شده است. کیفیت خلاصه کتاب مطلوب است. مدیریت رفتار سازمانی یا Organizational Behavior یکی از درس‌های پایه مدیریت است که سالهاست تقریباً در کلیه دوره‌های مدیریتی در سراسر جهان، آموزش داده می‌شود. می‌توان با اطمینان گفت که کمتر جایی می‌توانید یک طرح دوره MBA بیابید که درس رفتار سازمانی در سرفصل‌های آن پیش‌بینی نشده باشد.

این کتاب برای دانشجویان رشته‌های مدیریت و علوم انسانی در سطوح مختلف مفید بوده و برای شرکت کنندگان در دوره‌های ضمن خدمت و دوره‌های کوتاه‌مدت و سمینارهای مدیریت نیز یاری دهنده می‌باشد. ضمن آنکه مطالعه ی آن برای علاقه مندان مباحث رفتار و سازمان نیز مفید و مؤثر است.

بررسی رفتار انسان‌ها در سازمان یا مبحث رفتار سازمانی همواره در عرصه ی مدیریت و سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و اندیشمندان این رشته کتب و مقالات بی شماری را در این زمینه رقم زده اند. اگرچه هریک از این نوشته‌ها جنبه‌ای از موضوع رفتار سازمانی را دربردارد اما کتاب هایی که جامع همه ی تئوری‌ها و نظریه‌ها باشند و با آگاهی و بی طرفی مباحث را مطرح کرده باشند محدودند. کتاب رفتار سازمانی نوشته دو نفر از محققین بنام این رشته از زمره ی این کتب است که به علت ویژگی‌های ارزنده اش به وسیله ی مترجمان انتخاب و به فارسی برگردانده شده است.

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله