آزمون تافل مدرس

آزمون زبان تافل تربیت مدرس یک امتحات فراگیر و پذیرفته شده برای سنجش مهارت انگلیسی دانشجویان است. آخرین آزمون زبان عمومی دانشگاه تربیت مدرس ۱۳ آبان ماه ۱۳۸۹ برگزار گردید. آزمون تافل مدرس مانند قبل شامل ۱۰۰ سوال بوده و زمان آزمون نیز ۱۰۰ دقیقه بوده است. طبق برنامه گذشته دانشگاه تربیت مدرس داوطلبانی که موفق به گزراندن این دوره می‌شدند می‌توانستند در آزمون دکتری شرکت کنند. سوالات آزمون دکتری متمرکز ۹۰ مشابه آزمون تافل تربیت مدرس بوده است. در لینک زیر می‌توانید نسخه اسکن شده سوالات آزمون زبان تافل تربیت مدرس را دانلود نمائید.

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون تافل تربیت مدرس

پاسخنامه سوالات این دوره توسط پایگاه پارس مدیر آماده شده است. جهت دریافت پاسخنامه تشریحی می‌توانید از طریق لینک فوق اقدام به خرید نمائید تا پاسخنامه تشریحی و سوالات آزمون زبان تافل تربیت مدرس برای دانلود در اختیار شما قرار گیرد. در ضمن کاربران فعال می‌توانند پاسخنامه را رایگان دریافت کنند. هدف از پاسخنامه این آزمون آشنایی با سوالات زبان تخصصی دکتری است.

درباره آزمون تافل دانشگاه تربیت مدرس

پیرو مصوبه مراجع ذیصلاح به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان دکتری شاغل به تحصیل در دوره‌های دکتری تخصصی از طریق آزمون نیمه متمرکز دکتری و استعدادهای درخشان و همچنین داوطلبان ورود به دوره‌های دکتری تخصصی، دانشگاه تربیت مدرس آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) برگزار می‌کند. آزمون به منظور سنجش Reading Comprehension، Structure، Vocabulary انجام می‌شود و قبولی در این آزمون بر اساس حدنصابی که در اطلاعیه‌های ثبت نام داوطلبان دوره‌های دکتری تخصصی این دانشگاه اعلام می‌شود به مدت دو سال اعتبار دارد. داوطلبان برای دانلود  اطلاع از حدنصاب قبولی و مدت اعتبار این آزمون برای دیگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی باید از دانشگاه یا موسسه مورد نظر استعلام نمایند.

اطلاعات مهم

  • آزمون هر سال در چند نوبت به صورت تستی طبق برنامه زمانبندی در این سامانه برگزار می‌شود.
  • ثبت نام و اخذ هزینه ثبت نام در این آزمون به صورت الکترونیکی است.
  • ثبت نام شدگان باید برای شرکت در آزمون کارت ورود به جلسه و راهنمای شرکت در آزمون را از طریق همین سایت دریافت کنند.
  • آزمون در محل دانشگاه تربیت مدرس واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد برگزار می‌شود.
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله