کتاب رفتار سازمانی برومند

عنوان: کتاب رفتار سازمانی برومند

نویسنده: زهرا برومند

نشر الکترونیک: pnu-m-s[dot]com

محتوا : متن کامل + خلاصه کتاب در ۴۲ صفحه

نوع فایل: PDF

لینک دانلود کتاب تمام متن : دارد

دانلود کتاب رفتار سازمانی برومند

دانلود متن کامل کتاب

در صورتیکه ناشر عدم رضایت خود را اعلام کند لینک دانلود کتاب حذف خواهد شد.

درباره کتاب رفتار سازمانی برومند

زهرا برومند نویسنده کتاب مدیریت رفتار سازمانی است. این نوشتار یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته مدیریت دولتی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است. دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است. رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و… در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی مدیریت رفتار سازمانی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. کتاب مدیریت رفتار سازمانی به صورت خلاصه کتاب و کتاب تمام متن قابل دانلود رایگان است. کیفیت خلاصه کتاب مطلوب و شامل تست‌های کتاب رفتار سازمانی است. مدیریت رفتار سازمانی برومند توسط جلیل ناصری خلاصه شده است.

سازمان را می‌توان مجموعه‌ای از انسان‌ها در نظر گرفت که کنار یکدیگر کار می‌کنند، تا به اهداف فردی و جمعی برسند. مدیریت رفتار سازمانی تلاش می‌کند تا با ایجاد همگرایی و همسویی با صرف کم ترین اصطکاک و هزینه خواسته‌های همه افراد را تامین کند. مدیریت رفتار سازمانی می‌کوشد با به کارگیری شاخه‌های مختلف علمی و پژوهشی مجموعه‌ای از رفتارشناسی فردی و رفتارشناسی در محیط را به ما بیاموزد. مدیریت رفتار سازمانی همچون فیزیک و شیمی و ریاضیات یک علم مستقل نیست، بلکه از رشته‌های مختلف علمی مطالب را برداشت کرده و در اختیار ما قرار می‌دهد.

3.9 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله