طرح کسب و کار

آموزش روش تحقیق در مدیریت

مجموعه مقاله آموزش روش تحقیق توسط سایت پارس مدیر گردآوری و دسته‌بندی شده است. مقاله‌های بنیادی روش تحقیق برای نگارش پروپوزال و پایان‌نامه دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت قابل دانلود است.

آموزش روش تحقیق مدیریت

آموزش تصمیم‌گیری چندمعیاره

آموزش کامل تمامی تکنیک‌های تصمیم‌گیری چندمعیاره به صورت گام به گام و تشریحی توسط سایت پارس مدیر ارائه شده است. مقاله‌های بنیادی به همراه آموزش کاربردی آنها در مدیریت و صنایع قابل دانلود است.

آموزش تصمیم گیری چند معیاره

آموزش کاربردی منطق فازی در مدیریت

آموزش کاربردی منطق فازی در مدیریت و مهندسی صنایع به صورت گام به گام و تشریحی توسط سایت پارس مدیر ارائه شده است. مقاله‌های بنیادی به همراه آموزش کاربردی آنها در مدیریت و صنایع قابل دانلود است.

آموزش کاربردی منطق فازی

آموزش نگارش پایان‌نامه مدیریت و صنایع

آموزش کامل و کاربردی نگارش پروپوزال و پایان نامه مدیریت و مهندسی صنایع توسط پارس‌مدیر ارائه شده است. دانشجویان به سادگی قادر خواهند بود پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری را خودشان به نگارش درآورند.

آموزش نگارش پایان‌نامه مدیریت

آموزش کامل زبان انگلیسی

آموزش کاربردی زبان تخصصی از پایه تا پیشرفته توسط پایگاه پارس‌مدیر ارائه شده است. تمامی کتاب‌های زبان معتبر و دوره‌های زبان انگلیسی به صورت منسجم در اختیار دانشجویان و دانش پژوهان قرار داده شده است.

زبانکده مجازی پارس مدیر

راهنمای آزمون دکتری تخصصی مدیریت

فهرست تمامی منابع مورد نیاز دکتری تخصصی مدیریت توسط سایت پارس‌مدیر ارائه شده است. سوالات و پاسخنامه تمامی ادوار دکتری متمرکز مدیریت و مهندسی صنایع در پایگاه پارس‌مدیر قابل دانلود است.

راهنمای آزمون دکتری مدیریت

آموزش کابردی نرم‌افزار SPSS

مجموعه فایل‌های آموزش کاربردی SPSS توسط سایت پارس مدیر گردآوری و دسته‌بندی شده است. آموزش بنیادی SPSS به صورت تشریحی-تصویری برای تحلیل داده‌های مقاله و پایان‌نامه مهندسی صنایع و مدیریت قابل دانلود است.

آموزش کاربردی SPSS

آموزش کاربردی نرم‌افزار LISREL

مجموعه فایل‌های آموزش کاربردی LISREL توسط سایت پارس مدیر گردآوری و دسته‌بندی شده است. آموزش بنیادی LISREL به صورت تشریحی-تصویری برای تحلیل داده‌های مقاله و پایان‌نامه صنایع و مدیریت قابل دانلود است.

آموزش کامل لیزرل

دوره‌های آموزشی آنلاین پارس‌مدیر

برای آگهی از دوره‌های آموزشی آنلاین و استفاده از مطالب دوره‌های گذشته به کانال تلگرام پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر ملحق شوید. عضویت و استفاده از تمامی آموزش‌های ارائه شده رایگان است.