گنجینه آزمون دکتری حسابداری

دانلود کتاب گنجینه آزمون دکتری حسابداری

نام کتاب : گنجینه آزمون دکتری حسابداری

گنجینه آزمون دکتری حسابداری شامل دانشگاه آزاد اسلامی ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۹ با پاسخ تشریحی و تحلیلی است. این کتاب در ۸ فصل ارائه گردیده که ۷ فصل اول با ارائه پاسخ سوالات می باشد و فصل هشتم نیز به صورت کلی و خام سوالات را نشان می دهد.گنجینه آزمون دکتری حسابداری شامل دانشگاه آزاد اسلامی ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۹ با پاسخ تشریحی و تحلیلی است.

دانلود سوالات آزمون دکتری حسابداری

لغات کاربردی عمومی و تخصصی زبان انگلیسی حسابداری

دانشجویان رشته حسابداری برای افزایش ذخیره لغت خود که یکی از گام های اساسی فن ترجمه می باشد، منابع چندانی در دست ندارند. هدف مجموعه حاضر اینست که دانشجویان عزیز در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری با مطالعه این کتاب بیشترین ذخیره لغت را در کمترین زمان ممکن کسب نمایند و شاهد رشد روز افزون این عزیزان در دستیابی به فن ترجمه متون تخصصی با بالاترین کیفیت و کارایی در این رشته و حرفه باشیم.

اصل کتاب به صورت الکترونیک موجود نیست.

آشنائی با نویسنده کتاب: ایمان زارع

آدرس مکاتبه با نویسنده Iman.accounting[at]yahoo.com

رزومه مختصر نویسنده : کارشناس ارشد حسابداری، عضو انجمن حسابداری ایران و کانون نخبگان گلپایگان، مدرس دانشگاه آزاد، دانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور دارای ۱۵ عنوان مقاله، پروژه و تالیف کتاب مجموعه سوالات ادوار گذشته دکتری حسابداری توسط نویسنده کتاب به رایگان در اختیار کاربران پارس‌مدیر قرار گرفته است.