دانلود اندنوت EndNote

نرم‌افزار اندنوت (EndNote) یکی از نرم‌افزارهای آماری مناسب برای فهرست نویسی و مرجع منابع برای پایان‌نامه و مقاله علمی است. دانلود نرم‌افزار اندنوت (EndNote) کمک بسیار موثر و چشمگیری به پژوهشگران و نویسندگان مقالات علمی در زمینه مدیریت مستندات، نوشتن مقالات علمی، نشر مقاله بر اساس استانداردهای مختلف ناشرین بین‌المللی می‌نماید. این نرم‌افزار می‌تواند با ارائه بیش از ۲۳۰۰ استاندارد نشر مقاله و انواع فرمتهای پذیرفته شده بین‌المللی استناد نویسی، کمک شایانی هم به پژوهشگران و هم به اعضای هیات تحریریه مجلات علمی برای پذیرش مقالات کند. برای نوشتن فهرست منابع شامل فهرست منابع MLA و فهرست منابع APA و موارد دیگر می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید.

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار اندنوت (EndNote)

  • امکان وارد کردن فایل‌های PDF به برنامه و جستجو در آنها
  • امکان تبادل تا ۱۰.۰۰۰ رفرنس بین سیستم خود و اینترنت و به اشتراک گذاری منابع
  • امکان استاندارد سازی منابع و مآخذ تحقیقات شما
  • دارا بودن فرمت‌های مختلف منبع نویسی و رفرنس دهی مطابق با استانداردهای مهم دنیا
  • امکان برقراری ارتباط بین منابع متن و منابع انتهایی پژوهش به منظور اعمال تغییرات هماهنگ در آنها
  • یکپارچه شدن با نرم‌افزار Microsoft Office Word
  • گروه سازی و ترکیب و مقایسه منابع و مطالب

دانلود نرم‌افزار EndNote

پاورپوینت آموزش نرم‌افزار اندنوت (EndNote)

محتویات: سه پاورپوینت و یک فایل PDF آموزش نرم‌افزار اندنوت EndNote

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد فایل‌های آموزشی: سه فایل پاورپوینت + یک فایل PDF

نوع آموزش: تصویری با کیفیت

زبان: فارسی

برای فراگیری و کار بهتر با نرم‌افزار اندنوت EndNote یک فایل آموزشی رایگان و فارسی ضمیمه شده است. هدف از این درس، آموزش پیشرفته مدیریت و ارجاع دهی منابع در یک مقاله علمی و پایان‌نامه با استفاده از نرم‌افزار EndNote و همچنین ارائه مثالی از بررسی و ایجاد سبک نگارش (Style) در ژورنال‌های ISI ,ISC و مقاله علمی-پژوهشی، با استفاده از همین نرم‌افزار کاربردی است.

اند نوت یک نرم‌افزار ساده هست که در کنار نرم‌افزار ورد (Microsoft word) معمولا استفاده می‌شود. کاربرد آن شماره گذاری رفرنس‌ها (مراجع) در متن و تنظیم لیست رفرنس‌ها در پایان مقاله استفاده می‌شود. اند نوت مورد نظر در این پست EndNote X8 هست و ورد هم حداقل ۲۰۱۳. البته تفاوت چندانی بین مدل‌های دیگر اند نوت وجود ندارد و در صورتی که اساس را یاد گرفته باشید کار کردن با بقیه ورژن‌ها نیز برای شما آسان می‌شود. بعد از اینکه نرم‌افزار اند نوت رو دانلود و نصب کردید در نرم‌افزار ورد شما یک گزینه به منوها اضافه می‌شود با نام EndNote X8 که در شکل پایین هم به خوبی دیده می‌شود. حتما باید نرم‌افزار به خوبی کرک شود چون در غیر اینصورت بیشتر از ۱۰ مرجع را نمی توانید به کتابخانه اضافه کنید.

3.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله