دانلود نرم‌افزار Ucinet

نرم‌افزار Ucinet یکی از مهم ترین نرم‌افزارها برای تحلیل نقشه‌های ادراکی است. برای تحلیل‌های مبتنی بر تحقیق در عملیات نرم مانند نگاشت شناختی، نگاشت مفهومی، نگاشت علی و نگاشت شناختی فازی این نرم‌افزار یک گزینه کاربردی است که استفاده از آن به همه پژوهشگران این حوزه توصیه می‌شود.

نرم‌افزار Ucinet  به منظور تجزیه و تحلیل داده‌های شبکه‌های اجتماعی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار توسط لین فریمن، مارتین اِوِرِت و استیو بورگاتی در دانشگاه هاروارد طراحی و توسعه داده شده است. همچنین این نرم‌افزار مجهز به ابزار نمایش شبکه Net Draw می‌باشد. شما می‌توانید این نرم‌افزار را از سایت‌های معتبر که در حوزه مطالعات اجتماعی فعالیت می‌کنند به صورت ۹۰ روزه دانلود نموده و یا آن را خریداری نموده و به طور دائمی استفاده نمایید.

نسخه کامل و بدون محدودیت نرم‌افزار Ucinet با لینک مستقیم از سایت پارس مدیر

حجم فایل: ۲۱ مگابایت

دانلود نرم‌افزار UcinetSetup

نرم‌افزار یوسینت با قابلیت‌های بالا و ساختاری کاربر پسند، فارغ از پیچیدگی‌های نهفته در طراحی آن، از جمله نرم‌افزارهای بسیار کاربردی است. در این برنامه در کنار آشنایی با مبانی تحلیل شبکه اجتماعی آموزش داده شده است.

آموزش نرم‌افزار Ucinet

محتویات: آموزش کار با نرم‌افزار سوینت

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: ۶۰ اسلاید

برنامه کاربردی Ucinet بسته نرم‌افزاری است که برای تجزیه‌وتحلیل داده‌های شبکه‌ها در محیط ویندوز طراحی شده است. اساس این نوع از تحلیل شبکه‌ها در ستا ۲۰۰۰ توسط لین فریمن، استیو بورگانی و مارتین اورت طراحی و توسعه داده شد. بوسیله این نرم‌افزار می‌توان انواع مختلفی از اطلاعات و رابطه‌ها را تحلیل کرد.

نرم‌افزار Ucinet شامل یک پکیج از نرم‌افزارهای Pajek و Netdraw می‌باشد. این دو نرم‌افزار برای تصویرسازی گراف شبکه و بهینه‌سازی گراف‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین این نرم‌افزار قابلیت دریافت مجموعه داده متداول مانند نرم‌ازار گفی را نیز دارد می‌باشد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله