این فایل رایگان است

با عضویت در سایت قفل دانلود همه محصولات همزمان و برای همیشه برداشته می شود.

پس از پرداخت روی نهایی شدن ثبت نام کلیک کنید.

دسته: پایگاه نرم افزار پارس مدیر

دانلود نرم افزارهای کاربردی مدیریت و نرم افزارهای تخصصی مهندسی صنایع

نرم‌افزار Mactor

نرم‌افزار Mactor

نرم‌افزار Mactor برای تحلیل بازیگران (ذی‌نفعان) و شناسایی افراد یا گروه‌هایی را که بیشترین نفوذ و تأثیر را بر یک مساله دارند، استفاده می‌شود.

نرم افزار Smart PLS 4

نرم‌افزار Smart PLS 4

نرم افزار Smart PLS 4 : دانلود رایگان و مستقیم نرم‌افزر اسمارت پی ال اس چهار نسخه دانشجویی با قابلیت استفاده سی روزه برای حداقل مربعات جزئی

دانلود نرم‌افزار سناریو ویزارد

نرم‌افزار سناریو ویزارد

نرم‌افزار سناریو ویزارد Scenario Wizard یک برنامه کاربردی است که با روش تحلیل اثر متقابل به تحلیل سناریوهای محتمل در آینده می‌پردازد.

نرم‌افزار VOSviewer

نرم‌افزار VOSviewer

نرم‌افزار VOSviewer برنامه‌ای کاربردی است که برای ترسیم شبکه‌های علمی و مطالعات مبتنی بر علم‌سنجی قابل استفاده می‌باشد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان به تحلیل داده‌های مستخرج از پایگاه‌های استنادی و اطلاعاتی مانند وب آو ساینس، ساینس دایرکت و گوگل اسکولار پرداخت و نتایج و ویژگی‌های گرافیکی آنها را رسم کرد.

نرم‌افزار ونسیم Vensim

نرم‌افزار ونسیم Vensim

دانلود نرم‌افزار ونسیم Vensim : نسخه کامل نرم‌افزار بدون نیاز به نصب یا فعالسازی برای حل مسائل پویایی سیستم و ترسیم نمودارهای علت و معلولی

دانلود نرم افزار FuzzyTECH

نرم افزار FuzzyTech

دانلود نرم افزار FuzzyTech فازیتک : نسخه ۵ بدون محدودیت با شماره سریال و پسورد برای محاسبات استنتاج فازی و تحلیل داده‌های فازی مدیریت و صنایع

دانلود نرم افزار Ucinet

نرم افزار Ucinet

نرم افزار Ucinet : لینک دانلود مستقیم نسخه کامل جهت تحلیل شبکه‌های اجتماعی و طراحی نقشه شناختی و ادراکی برای مدیریت و علوم اجتماعی

دانلود نرم افزار G*Power

نرم افزار G*Power

نرم افزار G*Power یک نرم افزار کاربردی و ساده آماری است که برای محاسبه حجم نمونه بسیار مناسب است. این نرم افزار رایگان است و بسادگی می‌توان حجم نمونه لازم برای حداقل مربعات جزئی به روش کوهن را با آن محاسبه کرد.

نرم افزار دسیژن اکسپلورر Decision Explorer

نرم افزار Decision Explorer

لینک دانلود مستقیم نرم افزار Decision Explorer (دسیژن اکسپلورر ) همراه فایل آموزش کامل و تصویری این نرم افزار در سایت پارس مدیر موجود است.

دانلود نرم افزار MAXQDA

نرم افزار MAXQDA

با دانلود نرم افزار MAXQDA تجزیه و تحلیل مصاحبه‌ها و تحقیقات کیفی در مقطع دکتری مدیریت با رویکرد آینده پژوهی و تحقیق آمیخته ساده است.

Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com