نرم‌افزار دسیژن اکسپلورر Decision Explorer

نرم‌افزار دسیژن اکسپلورر (Decision Explorer) یک برنامه کاربردی برای حل مسائل مرتبط با نقشه‌های ذهنی خبرگان است.

عنوان: Decision Explorer

نوع نسخه: نسخه تریال و رایگان نرم‌افزار

کاربرد: نگاشت شناختی و روش سودا SODA

کاربرد اصلی: تحقیق در عملیات نرم

اکتیو کردن نرم‌افزار دسیژن اکسپلورر

برای اکتیو کردن و استفاده کامل از همه امکانات نرم‌افزار Decision Explorer باید به سایت Banxia Software رفته و اقدام به پرداخت هزینه کنید. کرک و سریال قابل استفاده برای این نرم‌افزار وجود ندارد. با این وجود نیازی هم به پرداخت هزینه دلاری برای خرید این نرم‌افزار ندارید زیرا نسخه تریال و رایگان این نرم‌افزار همه امکانات لازم برای انجام پایان‌نامه دکتری مدیریت را دارد.

لینک دانلود نرم‌افزار دسیژن اکسپلورر

با استفاده از لینک زیر و استفاده از نسخه ۳ نرم‌افزار Decision Explorer می‌توانید نقشه‌های شناختی را ترسیم کنید.

 دانلود نرم‌افزار Decision Explorer

آموزش نرم‌افزار دسیژن اکسپلورر (Decision Explorer)

فایل آموزشی نرم‌افزار دسیژن اکسپلورر (Decision Explorer) توسط سایت سازنده آن یعنی Banxia Software تهیه شده است. دقت کنید فرمت این فایل آموزشی به صورت PDF و تصویری است. در ضمن زبان آموزش انگلیسی است و به فارسی ترجمه نشده است. در این فایل آموزشی به صورت تصویری به آموزش ترسیم نقشه‌های ادراکی پرداخته شده است.

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان انواع نقشه‌های ذهنی خبرگان را ترسیم کرد. ترسیم نقشه‌های شناختی یک روش تحقیق کیفی است که در حوزه تحقیق در عملیات نرم و روش شناسی سیستم‌های نرم  قرار می‌گیرد. در سال‌های اخیر حجم و تنوع اطلاعات ذخیره شده در پایگاه داده به صورت فزاینده‌ای رشد داشته است بطوریکه با افزایش حجم، پیچیدگی و تنوع اطلاعات وظیفه بازیابی اطلاعات از این پایگاه داده مشکل شده و مشکلاتی چون کیفیت پایین کار، افزایش هزینه‌های کاربران، کاهش سرعت و انعطاف در عملکرد، افزایش اشتباه و کاهش رضایت کاربران را به دنبال داشته است.

دانلود فایل آموزشی Decision Explorer

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله