نرم‌افزار ونسیم Vensim

نام پکیج: نرم‌افزار ونسیم (Vensim)

نصب: بدون نیاز به نصب و فعالسازی

نسخه: ۶ کامل

حجم فایل: ۲۵ مگابایت

تست سلامت: قابل استفاده و بدون ایراد

دانلود نرم‌افزار ونسیم

آموزش نرم‌افزار ونسیم

یک پکیج ساده و کاربردی برای آموزش نرم‌افزار ونسیم تهیه شده است.

محتویات: پاورپوینت فارسی (۸۵ اسلاید)، آموزش فارسی (۱۴ صفحه)، آموزش لاتین (۲۰ صفحه)

درباره نرم‌افزار ونسیم (Vensim)

نرم‌افزار ونسیم Vensim یکی از معتبرترین نرم‌افزارهای موجود در زمینه مبانی تفکر سیستمی و روش پویایی سیستم (سیستم داینامیک) می‌باشد. ونسیم، نرم‌افزار شبیه‌سازی به منظور بهینه سازی عملکرد سیستم‌های واقعی می‌باشد. با استفاده از نرم‌افزار ونسیم مدل‌های دینامیکی آنالیز و توسعه داده می‌شوند. این نرم‌افزار یک شیوه انعطاف پذیر وساده را برای شیسه‌سازی مدل‌های دینامیکی ازطریق نمودار علت و معلولی و نمودار حالت و جریان مدل را فراهم می‌کند.

به وسیله ارتباط بین متغیر‌های سیستم رفتار مدل را در طول زمان مورد بررسی قرار داد. ویژگی‌های اضافی، رزولوشن مدل گفته شده و پیشرفته ارا درست می‌کند. Vensim شامل تکنولوژی‌های ثبت شده برای تشخیص خطا، پیشگیری از خطا و درک سریع نتایج پیچیده است.

این نرم‌افزار بیشتر در ارتباط با درس تحلیل سیستم‌ها می‌باشد. مستند‌سازی (Standard) قادر به ایجاد طبقه‌بندی و شبیه‌سازی مدل‌ها (Professional) مدل کردن سیستم‌های پیشرفته و بهینه کردن آن (DSS) قابلیت بالا در مدل کردن (Run Time) ارائه می‌شود.

ونسیم نرم‌افزاری است که پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع از آن استفاده می‌کنند. پژوهشگران برای ایجاد مدل‌های شبیه‌سازی با کیفیت زیاد از این نرم‌افزار بهره می‌گیرند. در سیستم‌های تجاری، علمی،در سراسر دنیا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.. Vensim یک نرم‌افزار قوی برای توسعه، آزمایش، و توزیع مدل‌ها را به یک محیط تداعی می‌کند. ابزار‌های ارائه شده شامل نمودارهای علت و اثر است. این کمک می‌کند بازسازی هر چه راحت تر ساختار مدل با استفاده از زیرساخت‌ها (آرایه ها)، که ارتباط ان با یک برنامه کاربردی است.

3.3 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله