پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت تحلیل GIS پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر

دانلود رایگان کتاب آموزش هفت مهارت icdl

دانلود کتاب آموزش کامل مهارتهای ICDL

دانلود کتاب  آموزش icdl

واژه ICDL مخفف عبارت International Computer Driving Licence به معنای استاندارد بین المللی کار با کامپیوتر است. استاندارد ICDL شامل هفت مهارت کار با کامپیوتر است: آشنائی با سخت افزار، محیط سیستم عامل ویندوز، واژه پرداز، صفحه گسترده، پایگاه داده، نمایشگر و اینترنت.

مهارتهای سطح دوم را قبلاً به صورت یک کتاب منتشر نموده ام. اما بعدها هفت مهارت کامپیوتر را تحت عنوان کتابی با نام هفتگانه کامپیوتر آماده نمودم که به چاپ نرسید. در اینجا مطالب این کتاب را به صورت EBook و رایگان در اختیار کاربران قرار دادم. در نگارش کتابهای الکترونیک بالا از مجموعه فونتهای فارسی مانند Zar, Tirt و BMitra استفاده شده است. برای بروزرسانی سیستم خود پک فونتهای فارسی را با حجم 500KB دانلود کنید:

دانلود پک فونت فارسی


دانلود رایگان کتاب الکترونیک آموزش هفت مهارت ICDL

خرید پکیج حرفه‌ای آموزش ICDL

دانلود کتب آموزش نرم افزار مایکروسافت آفیس 2007

دریافت گواهینامه ICDL

آموزش ICDL به عنوان پایه‌ای ترین و مهمترین دوره آموزشی در کلیه کشورهای دنیا به حساب می‌آید که کاربر ضمن یادگیری این دوره‌ها، به مدرک ICDL نیز نیاز دارد. مدرک ICDL در رزومه کاری و روند استخدام کمک به سزایی به کاربر می‌کند. ما به شما مجتمع آموزش مجازی پارس را پیشنهاد می‌کنیم. مجتمع آموزش مجازی پارس از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه آموزش‌های مجازی و به همت اعضای محترم هیات علمی دانشگاه، اساتید و مهندسین فناوری اطلاعات آغاز به کار کرده است. پکیج آموزشی، گواهینامه ملی و بین‌المللی از خدمات مجموعه پارس می‌باشد.

دریافت مدرک ICDL

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است.

پذیرش و انجام تحلیل آماری

پایگاه قابل اعتماد پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۴۶۷۲۳۹۳ - ۰۹۳۷ ||| ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com