گواهینامه ICDL

دریافت گواهینامه ICDL در کنار یادگیری مهارت‌های هفتگانه کامپیوتری کمک زیادی به اشتغال افراد جویای کار می‌کند. فراموش نکنید که داشتن مدرک ICDL برای استخدام در شرکت‌های دولتی اجباری است. از دیگر مزایای اخذ گواهینامه ICDL توانایی پیدا کردن افراد کم تجربه در زمینه امور کامپیوتری است.

برای دریافت این مدرک بهتر است آموزش ICDL را از طریق مطالعه کتاب ICDL در دستور کار خود قرار دهید. مدرک معتبر‌ای سی دی ال به مدیران و کارفرمایان شرکت‌های مختلف این اطمینان را می‌دهد که داوطلبان استخدام، حتما توانایی‌های کامپیوتری لازم برای پیشبرد کارهای روزانه شرکت را دارند. بنابراین ارائه مدرک ICDL بین‌المللی در حین استخدام می‌تواند کمک بزرگی به شما بکند.

چنانچه می‌خواهید برای دریافت مدرک ICDL اقدام کنید و به دنبال کسب اطلاعات دقیق در مورد این مدرک رسمی هستید، بهتر است این مطلب را تا انتها بخوانید. در این مطلب در مورد این مدرک آموزشی با شما صحبت می‌شود. همچنین به شما خواهیم آموخت چگونه می‌توانید یک مدرک ICDL بین‌المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای دریافت کنید.

اخذ مدرک مهارت‌های ICDL از سازمان فنی و حرفه‌ای

برای دریافت مدرک ICDL از سازمان فنی و حرفه‌ای باید در آزمون‌های این سازمان شرکت کنید و برای قبولی در این آزمون باید حتماٌ تسلط لازم و کافی را داشته باشید، زیرا آزمون ذکر شده یک آزمون کاملاً جدی و رسمی است و هرگونه تخلف و دستکاری آن تقریباً غیر ممکن است. توصیه می‌شود برای آمادگی آزمون فنی و حرفه‌ای پیش از هر چیزی در کلاس‌های ICDL فنی و حرفه‌ای ثبت نام کرده تا علاوه بر افزایش شانس قبولی خود، به طور عملی و واقعی نیز این مهارت‌ها را کسب کنید.

دانش‌آموزان و دانشجویان باید در کلاس‌های کامپیوتر شرکت کرده و مدرک ICDL دریافت کنند. با یادگیری مهارت‌های IT از یک تجربه آموزشی غنی بهره‌مند شده و برای زندگی، کار و یادگیری بیشتر و کار آمدتر آماده می‌شوند. مهارت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات مدرسین را قادر می‌سازد تا از وسایل تکنولوژیک در فرایند تدریس به طور مؤثر استفاده کنند. در نتیجه با هدف کارآمدتر شدن مباحث به تدریس می‌پردازند، که این امر موجب صرفه جویی در وقت و افزایش بهره‌وری در کلاس‌های درس می‌شود.

راهنمای دریافت گواهینامه ICDL

در این بخش پیش نیازهای دریافت گواهینامه ICDL ارائه شده است. دریافت گواهینامه ICDL به صورت مجازی و مکاتبه‌ای نیز امکان پذیر است.

یکی از مدارک مورد نیاز برای استخدام مدرک استاندارد بین‌المللی کار با رایانه ICDL می‌باشد

مدرک International Computer Driving Licence یا ICDL شامل هفت مهارت برای کار با کامپیوتر است.

  • آشنائی با سخت افزار
  • محیط سیستم عامل ویندوز
  • واژه پرداز – Word
  • صفحه گسترده – Excel
  • پایگاه داده – Access
  • نمایشگر – PowerPoint
  • اینترنت

اگر به هر دلیل زمان و فرصت حضور در کلاس ندارید و می‌خواهید مجوز رسمی را به صورت غیرحضوری دریافت کنید راه‌کار آن ساده است.

از لینک زیر برای دانلود کتاب ICDL همراه با نمونه سوالات و پاسخنامه آن استفاده کنید:

دانلود کتاب ICDL همراه نمونه سوالات

دریافت گواهینامه ICDL غیرحضوری

آموزش ICDL به عنوان پایه‌ای ترین و مهمترین دوره آموزشی در کلیه کشورهای دنیا به حساب می‌آید. در این دوره کاربر ضمن یادگیری مهارت‌های هفتگانه، گواهینامه ICDL را دریافت می‌کند. مدرک ICDL در رزومه کاری و روند استخدام کمک به سزایی به کاربر می‌کند. برای این منظور پکیج آموزشی رایگانی تهیه شده است. پایگاه پارس مدیر از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه آموزش‌های مجازی و به همت اعضای محترم هیات علمی دانشگاه، اساتید و پژوهشگران مدیریت آغاز به کار کرده است. ارائه پکیج آموزشی برای اخذ گواهینامه ملی و بین‌المللی از خدمات مجموعه پارس مدیر می‌باشد.

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که نیاز به اخذ مدرک ICDL فوری دارید؟ اما فرصت شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید؟ در این آموزش کوشش شده است تا یک پکیج کامل برای دریافت مدرک ICDL بدون کلاس و غیرحضوری ارائه شود. با استفاده از بسته آموزش فوری مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر پارس‌مدیر، مدت زمان گرفتن مدرک ICDL برای شما به نسبت دیگران به حداقل خواهید رسید. این بسته به شما کمک می‌کند به صورت فشرده و در زمان کمتر مهارت‌های کامپیوتر را فرا بگیرید. پس از مطالعه این بسته آموزشی می‌توانید برای اخذ مدرک آن اقدام نمایید. همانطور که میدانید مدرک ICDL برای تمامی اداره‌جات دولتی اجباری است. علاوه بر آن داشتن این مدرک باعث وجود یک نکته مثبت در رزومه شما است.

خلاصه و جمع‌بندی

دوره آموزش حضوری کامپیوتر یکی از پرمخاطب ترین دوره‌های برگزار شده در آموزشگاه پارس‌مدیر میباشد. اما همواره افرادی هستند که به دلیل کمبود زمان کافی، شرایط حضور در کلاس‌ها را ندارند. از سوی دیگر نیاز مبرم به مدرک ICDL فنی حرفه‌ای دارند. سایت پارس‌مدیر با تهیه یک پکیج رایگان آموزشی این امکان را برای شما فراهم آورده است. اگر در پی کسب مدرک ICDL فوری در کوتاه ترین زمان هستید، اما آشنایی نسبی یا هیچ گونه آشنایی با مهارت‌های هفتگانه ندارید ما به شما پیشنهاد گذراندن دروه آموزشی مجازی و غیرحضوری icdl را میدهیم. پژوهشگران می‌توانند پس از مشاهده فیلم‌های آموزشی مربوطه، برای کسب مدرک این رشته در مدت زمان کم اقدام کنید.

میزان اعتبار مدرک فنی حرفه‌ای باعث شده که مورد قبول تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها باشد. علاقه مندان به اخذ مدرک icdl فوری می‌توانند با خرید بسته آموزشی غیرحضوری برای گرفتن مدرک icdl در مدت زمان کم اقدام کنند. در این بسته، سرفصل‌های ارائه شده از ۷ مهارت کامپیوتر توسط سازمان فنی حرفه‌ای به صورت حل پروژه و تمرین آموزش داده شده است. از این طریق شما موفق به کسب مدرک icdl در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به حضور در آموزشگاه خواهید شد. فقط کافیست پس از مشاهده فیلم‌ها مشخصات خود را به آموزشگاه اعلام کنید تا در لیست متقاضیان آزمون فنی حرفه‌ای قرار بگیرید.

3.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله