دانلود نرم افزار MAXQDA

لینک دانلود نرم افزار MAXQDA

لینک دانلود نرم افزار MAXQDA ارائه شده است. نرم افزار MAXQDA  برای تحقیقات کیفی و آینده پژوهی مناسب است. این نرم افزار به عنوان یک برنامه جهانی جهت تحلیل داده های ساختارنیافته مانند مصاحبه ها، مقالات، رسانه ها، نظر سنجی، مطالعات کیفی و … است. می توان از نرم افزار مکس‌کیودا MAXQDA برای پروژه های دکتری مدیریت استفاده نمود. انواع داده های مربوط به مصاحبه ها، گروه های تمرکز، نظرسنجی آنلاین، صفحات وب، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری، صفحات گسترده، داده های کتابشناسی و حتی توییت توییتر و … را وارد کرد و از امکاناتی نظیر سازماندهی این داده ها در گروه های مختلف، ارتباط داده آن ها به یکدیگر، به اشتراک گذاری و همچنین مقایسه ی کار های صورت گرفته با دیگر اعضای تیم کاری استفاده نمود.

دانشجویان دکتری مدیریت با دانلود نرم افزار MAXQDA میتوانند تحقیقات خود در زمینه تجزیه و تحلیل مصاحبه های انجام شده و روش تحقیق آمیخته و تحلیل کیفی را به سادگی انجام دهند.

برای دانلود نرم افزار مکس‌کیودار MAXQDA  از لینک زیر استفاده کنید.

| برای دانلود باید عضو شوید

اکتیوکردن نسخه کامل MAXQDA

پس از دانلود نرم افزار MAXQDA فایلها را از حالت زیپ خارج کنید. در پوشه ایجاد شده فایل نصب نرم افزار را اجرا کنید. زمانیکه عملیات نصب تکمیل شد نرم افزار را اجرا نکنید. به پوشه محتویات فایل زیپ شده برگردید و وارد پوشه crack شوید. برای اکتیوسازی کافی است فایلی که در این پوشه قرار دارد را کپی کرده و به پوشه ای که نرم افزار را نصب کرده‌اید منتقل کنید (معمولا نرم افزارها در درایو C نصب می شوند).


کتاب آموزش نرم افزار کامل MAXQDA

کتاب آموزش تصویری نرم افزار مکس‌کیودا MAXQDA به زبان فارسی و به صورت کاملا تصویری آماده شده است. پس از دانلود نرم افزار MAXQDA مطالعه این جزوه الزامی است. برای دانلود فایل آموزش کامل و تصویری مکس کیودا به فارسی از لینک زیر استفاده کنید.

| برای دانلود باید عضو شوید