کاربرد داده‌کاوی در حل مساله تحویل

داده‌کاوی براساس سیستم تخلیه سریع برای حل مساله تحویل و بارگیری محلی

دانلود متن کامل به زبان انگلیسی و ترجمه پارسی

ترجمه چکیده مقاله کاربرد داده‌کاوی در حل مساله تحویل

مساله تحویل و بارگیری محلی  LPDP، توجه زیادی را به خود جلب کرده است و الگوریتم‌ها و مدل‌های بهینه سازی توسعه  یافته اند تا به این مساله بپردازند. اگرچه برای کاربردهای دنیای واقعی، ماهیت پویا و بزرگ بودن مقیاس این مساله  باعث شده است که در دستیابی به راه حل خوب در زمان قابل قبول از طریق رویکردهای بهینه سازی استاندارد، مسائل و مشکلاتی ایجاد گردد.

در همین زمان، راه حل‌های ارسال واقعی  که توسط کارشناسان متخصص در شرکت‌های حمل و نقل ایجاد شده، شامل قوانین تخلیه سریع است که در آن لحاظ شده است. این مقاله یک سیستم تخلیه سریع را مبتنی بر داده‌کاوی DMDS معرفی می‌کند تا در ابتدا قوانین سریع را از داده‌های تاریخی یاد بگیریم و سپس راه حل‌های تخلیه سریع را ایجاد کنیم که نشان داده شده این راه حل‌ها به خوبی نمونه‌های ایجاد شده توسط  متصدیان  متخصص بارگیری در صنعت حمل و نقل چندوجهی  است .

سه مزیت اضافی DMDS بدین شرح اند :

  • این رویکرد، پلتفرمی شبیه سازی شده برای تحلیل و تصمیم‌گیری استراتژیک ارائه می‌دهد.
  • یادگیری قوانین تخلیه و بارگیری سریع برای ترکیب با الگوریتم بهینه سازی به منظور بهبود کیفیت راه حل‌ها برای LPDP‌ها (مساله تحویل و بارگیری محلی )، بسیار ارزشمند خواهد بود.
  • با اضافه کردن راه حل‌های بهینه شده به داده‌های آموزشی، DMDS قادر است خیلی سریع، راه حل‌های بهتر از واقعیت را ایجاد کند.

واژگان کلیدی: تخلیه و بارگیری محلی، لجستیک یا تدارکات، داده‌کاوی، بهینه سازی و تصمیم گیری

توجه: تنها در صورت اعتماد به پارس مدیر اقدام به خرید نمایید.

دانلود مقاله اصل لاتین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله