رفع خطای vcruntime140.dll

هنگام نصب بعضی از نرم‌افزارها مانند ومپ سرور یا نرم‌افزار سوپردسیژن ممکن است با خطای پیدا نشدن vcruntime140.dll مواجه شوید. برای رفع خطای vcruntime140.dll و رفع خطای نصب سوپردسیژن با پارس مدیر همراه شوید:

vcruntime140.dll was not found

این مشکل معمولا با نصب نرم‌افزار ++C حل می‌شود. اما راهکار ساده تر و میانبر آن است که فایل زیر را دانلود و نصب کنید. با نصب این پلاگین روی ویندوز مشکل نصب نرم‌افزار سوپردسیژن حل خواهد شد.

رفع خطای vcruntime

درباره رفع خطای vcruntime140.dll

برخی نرم‌افزارها که با استفاده از کتابخانه‌ها و Component‌های زبان ++Visual C نوشته شده اند، به طور عادی بر روی سیستم اجرا نمی شوند. این برنامه‌ها با خطاهایی مانند MSVCP120.dll و MSVCP140.dll و VCRUNTIME و vcruntime140.dll و … مواجه می‌شوید. برای اجرا نیازمند تعدادی فایل هستند که باید بر روی سیستم موجود باشد. Microsoft Visual C++ Runtime در حقیقت تعدادی فایل مورد نیاز سیستم عامل است تا بتواند برنامه‌های نوشته شده تحت این زبان‌ها را اجرا کند.

زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یک زبان قدرتمند می‌باشد. این برنامه هم قابلیت‌های زبان‌های سطح بالا و سطح پایین را دارد. از امکانات و قابلیت‌های این زبان می‌توان به نوشتار آزاد، انواع داده ایستا، پشتیبانی از برنامه نویسی ساخت یافته، چند مدلی بودن، برنامه نویسی شی گرا و همچنین برنامه نویسی جنریک اشاره کرد. رفع خطای vcruntime140.dll با استفاده از این نرم‌افزار امکان‌پذیر است.

زبان برنامه نویسی C++ فرزند زبان برنامه نویسی C می‌باشد. در سال ۱۹۷۹ در آزمایشگاه‌های بل بر مبنای زبان برنامه نویسی C تولید شد. در ابتدا نام این زبان را سی با کلاس گذاشتند. اما در سال ۱۹۸۳ نام آن از سی با کلاس به C++ تغییر کرد. روند توسعه این زبان با افزودن کلاس‌ها ویژگی‌های جدیدی نظیر سربارگزاری، وراثت چندگانه، عملگر ها، توابع مجازی، قالب‌ها و همچنین امکان پردازش و کنترل استثنا‌ها صورت گرفت. در سال ۱۹۹۸ این زبان با نام ISO/IEC 14882:1998 به صورت یک زبان استاندارد در آمد.

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله