نرم‌افزار تبدیل فرمت عکس

عنوان: نرم‌افزار تبدیل فرمت عکس XnConvert

قابلیت: تبدیل پانصد نوع فرمت به یکدیگر

کیفیت: تبدیل عکس بدون افت کیفیت

قیمت: نرم‌افزار بنیاد رایگان – Freeware

سرعت: بسیار زیاد

سفارشی سازی: قابل سفارشی سازی

اگر از کاربرانی هستید که با سایت پارس‌مدیر آشنایی دارید باید اطلاع‌رسانی شود ما در سایت پارس‌مدیر کارهای گرافیکی مربوط به تبدیل عکس را با این نرم‌افزار انجام می‌دهیم. این نرم‌افزار بسیار نیرومند است و محصول ما نیست که بخواهیم آن را تبلیغ کنیم. اگر یک بار برای همیشه می‌خواهید برای تبدیل فرمت عکس‌هایتان راحت شوید از نرم‌افزار XnConvert استفاده کنید.

تبدیل استیکرهای تلگرام به عکس‌های مرسوم

فرمت تصاویر استیکرهای تلگرام WebP است. این فرمت توسط کمپانی گوگل معرفی شده است و برای انتشار عکس در صفحات وب استفاده می‌شود. با نرم‌افزار XnConvert براحتی می‌توانید استیکرهای موردعلاقه خود را به تصاویر ویندوزی آشناتر تبدیل کنید. فرمت‌های مرسوم عکس jpg, gif, bmp, png و … است. تصاویر ترنسپرنت و شفاف استیکرها با استفاده از فرمت PNG بهتر قابل بهره‌برداری است.
دانلود نرم‌افزار XnConvert – 32 بیت

دانلود نرم‌افزار XnConvert – 64 بیت

درباره نرم‌افزار تبدیل فرمت عکس

تغییر فرمت عکس، توسط ابزارهای مختلفی به صورت آنلاین و آفلاین صورت می‌گیرد. ابزارهای آفلاین مثل اپلیکیشن‌های رایانه ای، به شما کمک می‌کنند تا تحت هر شرایطی، حتی بدون اتصال به اینترنت، موفق به تبدیل فرمت عکس شوید. اما ابزارهای تبدیل فرمت عکس آنلاین، معمولا از سرعت و قابلیت‌های بهتری برخوردارند. از طرفی مدیریت ابزار تبدیل فرمت عکس آنلاین بسیار بهتر و ساده تر از نرم‌افزارهایی است که برای نصب، منابع سیستم شما را در گیر می‌کنند.

نرم‌افزار تبدیل فرمت عکس XnConvert برنامه بسیار ساده، سبک و کاربردی است. در میان ابزارهای کاربردی که در اینترنت رواج یافته اند شمار زیادی از وب سایت هایی را می‌بینیم، که فرمت عکس‌ها را به طور انلاین به یکدیگر تبدیل می‌کنند. با مقایسه‌ای که بین وب سایت‌های تبدیل فرمت عکس انلاین داشته ایم، یکی از بهترین وب سایت‌های این زمینه معرفی گردید. برای آشنایی بیشتر با موضوع پسوند فایل‌ها را مطالعه کنید.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله