کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته

عنوان: کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته

نویسنده: حسن زارعی متین

کاربرد: دکتری مدیریت

ناشر: انتشارات آگاه

تعداد صفحات: ۵۵۲

زبان: فارسی

نسخه کامل و چاپی این کتاب را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید.

پیوست‌ها

۱- خلاصه کتاب در ۷۰ صفحه با فرمت PDF

۲- خلاصه کتاب در ۱۸۰ اسلاید پاورپوینت قابل ویرایش

درباره کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته

کتاب مباحث پیشرفته رفتار سازمانی به منظور تامین دانش جامع رفتاری جهت تدریس در مقطع کارشناسی ارشد، تهیه و تنظیم شده است. برحسب محتوای درس می‌توان تمام یا بعضی از فصول آنرا بر اساس اهداف معیّن هر دوره انتخاب نمود. مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته مباحث جدید و نوینی را در حوزه اداره کارکنان ارائه می‌کند.

امروزه شاهد این معرفت فزاینده‌ایم که موفقیت سازمان‌ها ارتباط تنگاتنگی با منابع انسانی سازمان‌ها دارد. دانش مدیریت رفتار سازمانی در خدمت موفقیت سازمان‌ها برای شناسایی علل رفتار افراد، پیش‌بینی و هدایت آن‌هاست و با پیچیدگی‌های سرشت انسان سروکار دارد. سازمان‌های یک جامعه برای تحقق اهداف‌شان با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند که به کمک ابزارها و مهات‌های فنّی و کمّی نمی‌توان آن‌ها را حل کرد، چراکه ریشه در ساختارهای اجتماعی و مسائل مربوط به رفتار فردی و گروهی در سازمان‌ها دارد و برای حل‌وفصل آن‌ها به مهارت‌های اجتماعی نیاز است.” (از متن کتاب) هدف این کتاب آشنایی با مسائل رفتار سازمانی و راه‌حل‌های نو برای آن‌هاست.

از این رو بررسی و تحلیل رفتار انسان در سازمان یا موضوع رفتار سازمانی همواره در عرصه مدیریت و سازمان از اهمیت بسزایی برخوردار می‌باشد و توان در این رشته کتب و مقالات بسیاری را به چاپ رسانده‌اند. کتاب حاضر به بهره‌ گرفتن از تجربه سال‌ها تدریس حقیر در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد تهیه، ترجمه و تنظیم شده است. بنابراین پیشنهاد می‌شود کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته را دانلود کنید. خلاصه و پاورپوینت کتاب برای دانشجویان آماده شده است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله