کتاب مدیر یک دقیقه‌ای

عنوان: کتاب مدیر یک دقیقه ای

نویسنده: کنت بلانچارد و اسپنسر جانسون

نوع فایل : فایل PDF‌ کتاب

نام لاتین کتاب: one minute manager

محتویات: اصل کتاب به زبان انگلیسی

ترجمه فارسی : دارد

ناشر فارسی : eketab[dot]ir

دانلود کتاب مدیریت یک دقیقه‌ای

درباره کتاب مدیر یک دقیقه‌ای

متن کامل کتاب مدیر یک دقیقه‌ای نوشته کنت بلانچارد و اسپنسر جانسون توسط مرکز eketab.ir ارائه شده است. سایت پارس مدیر متن اصلی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای به زبان انگلیسی و ترجمه فارسی کامل آنرا برای دانلود قرار داده تا هم سرگرمی باشد و هم تمرین زبان انگلیسی. پاتریک اسپنسر جانسون فیزیکدان و نویسنده آمریکایی بود که عمدتاً به دلیل کتاب‌های روانشناسانه اش که در زمینه‌هایی همچون شیوهٔ زندگی هستند (مانند:چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد) شهرت دارد. از جانسون در یو اس‌ای تودی با عنوان پادشاه تمثیل نام برده شده چرا که او موضوعات پیچیده را دریافت کرده و پاسخ‌های ساده و کارا ارائه می‌دهد.

این کتاب توسط سایت ایکتاب و به صورت الکترونیک منتشر شده است. ترجمه فارسی کتاب حاضر با از سایت eketab[dot]ir در پایگاه پارس مدیر قرار گرفته است. در صورتی که ناشر هر زمان عدم رضایت خود را بیان دارد لینک کتاب از پایگاه پارس مدیر برداشته خواهد شد.

یک مرد جوان، سراسر جهان را به جستجوی یک مدیر بزرگ می‌پردازد. او می‌خواهد برای این مدیر بزرگ کار کرده و یاد بگیرد مانند وی مدیر بزرگی شود. اما بسیاری از جاهایی که او می‌رود، انگیزه‌ای در او ایجاد نمی کند. او مدیران خشنی را ملاقات می‌کند که کارکنان آنها را دوست ندارند، و مدیران خوش مشربی که کارکنان خود را دوست دارند اما توجه کافی به سود و زیان شرکت ندارند. آیا مدیری وجود دارد که ترکیبی از بهترین ویژگی‌های هر دو مدیر گفته شده را داشته باشد؟ مرد جوان درباره فردی می‌شنود که ظاهرا مناسب است. با کمال تعجب، مدیر می‌پذیرد که مرد جوان را سریع ببیند و در مورد نحوه مدیریت کارکنان خود صحبت نماید. بنابراین او حکایت مدیر یک دقیقه‌ای را آغاز می‌کند.

3.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله