کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد

عنوان: کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد

عنوان لاتین: who moved my cheese

نویسنده: اسپنسر جانسون

نوع فایل : فایل PDF‌ کتاب

محتویات: اصل کتاب به زبان انگلیسی

ترجمه فارسی : دارد

ناشر فارسی : eketab[dot]ir

دانلود کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد

درباره کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

سایت پارس مدیر متن اصلی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای به زبان انگلیسی و ترجمه فارسی کامل آنرا برای دانلود قرار داده است. مطالعه این کتاب هم سرگرمی و هم تمرین زبان انگلیسی است. پاتریک اسپنسر جانسون فیزیکدان و نویسنده آمریکایی است. وی عمدتاً به دلیل کتاب‌های روانشناسانه اش که در زمینه‌هایی همچون شیوهٔ زندگی هستند شهرت دارد. از جانسون در یو اس‌ای تودی با عنوان پادشاه تمثیل نام برده شده است. چرا که او موضوعات پیچیده را دریافت کرده و پاسخ‌های ساده و کارا ارائه می‌دهد. از آثار بسیار پرفروش او می‌توان به کتاب «مدیر یک دقیقه‌ای» که به همراه کنت بلانچارد به رشته‌ی تحریر درآورده است اشاره کرد.

این کتاب توسط پارس مدیر به صورت الکترونیک منتشر شده است. ترجمه فارسی کتاب حاضر از سایت eketab[dot]ir در پایگاه پارس مدیر قرار گرفته است. در صورتی که ناشر هر زمان عدم رضایت خود را بیان دارد لینک کتاب از پایگاه پارس مدیر برداشته خواهد شد.

جانسون در کتاب‌های خود همیشه برای مسائل پیچیده‌ی زندگی راه حل‌های ساده پیشنهاد کرده است.  همچنین مسئله باعث شده است که کتابهای او به بیش از ۲۶ زبان زنده دنیا ترجمه شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته شود. در این داستان، چهار موجود خیالی وجود دارند (با رفتارهای کاملاً متفاوت) دو آدم کوچولو با نامهای هِم و هاو و دو موش با نامهای اسنیف و اسکاری. شخصیت و رفتار هر یک از آنها، مشابه تعدادی از افراد جامعه می‌باشد. مثلاً شخصیت اسنیف، خیلی سریع متوجه تغییرات می‌شود. اسکاری خیلی زود وارد عمل می‌شود. هِم که در مقابل تغییرات، مقاومت می‌کند و در نهایت هاو که با گذشت زمان خودش را با تغییرات وفق می‌دهد.

3.3 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله