اکتیو کردن ویندوز

اکتیو کردن ویندوز به معنای فعال سازی قانونی سریال سیستم عامل می‌باشد که در کشور ما با دور زدن قانون مترادف شده است. ویندوز Genuine یک مشکل عمومی برای ویندوزهای تقلبی و کدشکسته است. بیشتر نسخه‌های سیستم عامل ویندوز موجود در بازارهای نرم‌افزاری ایران نسخه‌های قفل شکسته و کرک شده می‌باشند. سیستم عامل قفل شکسته بعد از یک مدت زمان مشخص یا پس از اتصال به اینترنت دچار ایراد می‌شود. مشکل Windows Genuine که به معنای غیر اصل بودن ویندوز است یک مشکل آشنا برای کاربران است. در این مطلب کوشش شده است اکتیو کردن ویندوز آموزش داده شود.

اکتیو کردن ویندوز ده، هشت و هفت

ابتدا با کلیک روی لینک نرم‌افزار KMSAuto این نرم‌افزار را دانلود کنید. این برنامه از تمام نسخه‌های ویندوز پشتیبانی می‌کند .

رمز فایل : www.p30download.com

بر روی فایل دانلود شده کلیک راست کرده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید تا از حالت فشرده خارج شود و نرم افزا را اجرا کنید.

بر روی کلید Activation کلیک کنید. این نرم‌افزار دارای تنظیمات زیادی نیست، همانطور که مشاهده می‌کنید فقط از دو کلید برای تغییر در رجیستری تشکیل شده است. سپس از قسمت Activation یکی از گزینه‌های Activate Windows برای اکتیو کردن ویندوز و Activation Office برای مجموعه افیس کلیک کنید .

کمی صبر کنید تا پیغام Product successfully activated نمایش داده شود. حالا اگر وسط صفحه کلیک راست کرده و گزینه Personaliz را انتخاب کنید مشاهده می‌کنید که ارور اکتیو نبودن ویندوز بالای پنجره تنظیمات این صفحه نمایش داده نمی شود .

راه حل مشکل Windows Genuine برای نسخه XP

آموزش اکتیو کردن ویندوز در واقع کاری غیر اخلاقی است ولی نظر به مشکلات زیادی که در اثر تحریم به کاربران تحمیل شده ناگزیر از ارائه آن هستیم.

در run عبارت زیر را وارد کنید تا برنامه msoobe بارگذاری شود.

%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

اگر ویندوز اکتیو باشد پیغام اکتیو بودن اعلام می‌شود. اگر نباشد ابتدا در ریجستری به مسیر زیر بروید:

HKLM\Software\Micrsoft\Windows NT\Currentversion\WPAEvents

دو رقم اول ارزش OOBTimer را برابر ۰۰ قرار دهید. در حالت اولیه دو رقم اول مقدار FF دارد که باید به جای آن دو صفر وارد کنید.

مانند مرحله اول یک بار دیگر برنامه msoobe را اجرا کرده و گزینه زیر را انتخاب کنید:

Yes, I want to telephone a customer service…

دکمه next را زده و سپس کلید تغییر رمز را بزنید و رمز زیر را وارد کنید

B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

دکمه update را بزنید.

4 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله