دانلود نرم‌افزار Visual PLS

نرم‌افزار Visual PLS برنامه‌ای کاربردی و رایگان برای حل مسائل حداقل مربعات جزئی برمبنای محاسبات بازنمونه‌گیری می‌باشد. نرم‌افزار Visual PLS برای حل مسائل Partial Least Squares یا حداقل مربعات جزئی استفاده می‌شود. این نرم‌افزار رایگان است و لینک دانلود مستقیم آن برای پژوهشگران قرار گرفته است. بارها دانشجویان از ما خواسته‌اند تا لینک دانلود نرم‌افزار ویژوال PLS را در سایت قرار دهیم اما باید توجه کنید این نرم‌افزار را به این سادگی نمی‌توانید دانلود کنید.

این نرم‌افزار رایگان است و نیاز به فعال سازی ندارد.

نرم‌افزار ویژوال PLS برای حل مدل‌های مبتنی بر حداقل مجذورات جزیی مناسب است.

نرم‌افزارهای ماشبه دیگری مانند اسمارت پی ال اس نیز در سایت موجود است.

دانلود رایگان نرم‌افزار ویژوال PLS

آموزش نرم‌افزار Smart PLS

جزوه آموزش تصویری کامل نرم‌افزار Smart PLS تهیه شده است. تکنیک Partial Least Squares یا حداقل مربعات جزئی یکی از موضوعاتی است که برای دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع بسیار ناشناخته است. در این متاب روش استفاده از نرم‌افزار PLS آموزش داده شده است.

جزوه آموزش نرم‌افزار Smart PLS

تعداد صفحات: ۵۵ صفحه

کیفیت: عالی

فرمت فایل: PDF

محتویات: آموزش تصویری به زبان فارسی

پاورپوینت آموزش نرم‌افزار Smart PLS

تعداد اسلایدها: ۴۰ اسلاید

کیفیت: عالی

فرمت فایل: پاورپوینت فارسی

تحلیل آماری پروژه‌های حداقل مجذورات جزیی PLS : تحلیل حداقل مجذورات جزیی، حداقل حجم نمونه لازم برای حداقل مجذورات جزیی، محاسبه شاخص‌های برازش GOF در PLS، ترجمه مقاله آموزشی حداقل مربعات جزئی، دانلود نسخه رایگان Smart PLS2، دانلود نسخه جدید Smart PLS 3. پروژه‌های شرکتی و دانشگاهی برای حل مسائل حداقل مربعات جزئی با استفاده از نرم‌افزار اسمارت پی ال اس پذیرفته می‌شود. لازم به ذکر است در پارس مدیر با نرم‌افزار ورژن سه کار نمی‌کنیم و تمرکز بر نسخه رایگان شماره دو می‌باشد. نرم‌افزار Visual PLS نیز گزینه مناسبی برای تحلیل حداقل مربعات جزئی است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله