فراخوان مقاله مدیریت بازاریابی

فصلنامه مدیریت بازاریابی پارس مدیر

فراخوان پذیرش مقاله بازاریابی در فصلنامه مدیریت بازاریابی پارس مدیر

فصلنامه پارس مدیر مقاله‌های مدیریت بازاریابی و تبلیغات که به صورت میدانی و با روش تحقیق علمی نگارش شده است را بصورت الکترونیکی منتشر می‌کند. این فصلنامه به صورت اختصاصی در حوزه مدیریت بازاریابی فعالیت می‌کند و به صورت نشر الکترونیک است. فصلنامه پارس مدیر نظر به استقبال گسترده کاربران و دانش پژوهان با رویکرد اشاعه و تسهیم دانش منتشر می‌شود. در فراخوان شماره جدید نشریه الکترونیک پارس مدیر پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را براساس ویژگی‌ها و شرایط ارائه شده به آدرس الکترونیک Parsmodir@gmail.com ارسال کنند. پژوهشگران مدیریت بازاریابی با مراجعه به پایگاه Parsmodir.ir می‌توانند اطلاعات بیشتری در زمینه فصلنامه الکترونیک بازاریابی و تبلیغات پارس مدیر کشب کنند. این فصلنامه با مجوز رسمی وزارت ارشاد فعالیت می‌کند.

روش ارسال مقاله به فصلنامه بازاریابی پارس مدیر

شرایط پذیرش مقاله در فصلنامه بازاریابی پارس مدیر

شرایط پذیرش مقاله مدیریت بازاریابی

  • مقاله باید در زمینه بازاریابی باشد.
  • مقاله باید به قلم پژوهشگر بوده و صرفا ترجمه یا اقتباس از مقالات دیگر نباشد.
  • مقاله باید دارای روش شناسی پژوهش و کار میدانی باشد و مقاله‌های مروری پذیرش نمی‌شوند.
  • صفحه اول مقاله باید شامل عنوان، نام پژوهشگر(گان)، چکیده و واژگان کلیدی باشد.
  • بنده مقاله باید دارای مقدمه، ادبیات پژوهش، روش پژوهش، تحلیل داده‌ها و نتیجه‌گیری و پیشنهاد باشد.
  • مقاله باید دست کم دارای ده منبع فارسی و لاتین باشد.
  • اولویت نشر با مقاله‌هایی است که دارای نوآوری بوده و از منابع جدید استفاده می‌کنند.
  • متن فارسی مقاله باید با قلم B-Nazanin و اندازه ۱۴ و فاصله خط Single باشد.
  • متن لاتین مقاله باید با قلم Times New Roman و اندازه ۱۲ و فاصله خط Single باشد.
  • مقاله باید در فایل ورد مطابق تمپلیت زیر وارد شود.

درباره فصلنامه بازاریابی پارس مدیر

به موجب ماده سیزده قانون مطبوعات مصوب ۲۸/۱۲/۱۳۶۴ مجلس شورای اسلامی، پروانه انتشار فصلنامه بازاریابی پارس مدیر در زمینه صنعت تبلیغات و بازاریابی (اختصاصی) به زبان فارسی و ترتیب انتشار فصلنامه به نام آقای آرش حبیبی در تاریخ ۱۴/۱۰/۱۳۹۴ به شماره ثبت ۷۴۸۵۴ صادر گردید. اصالت این پروانه و صحت اطلاعات مندرج در آن با مراجعه به http://www.e-rasaneh.ir و یا ارسال شماره ثبت به پیامک ۵۰۰۰۲۰۲۰۲ قابل راستی آزمایی است. تاریخ مجوز اولیه ۴/۳/۱۳۹۴ می‌باشد. فصلنامه بازاریابی پارس مدیر با شماره شاپای ۲۶۴۵-۵۱۳۷ در کتابخانه ملی کشور ثبت شده است.

شماره شاپا (ISSN) کتابخانه ملی کشور : ۲۶۴۵ خط تیره ۵۱۳۷

فلسفه وجودی و چشم‌انداز فصلنامه بازاریابی پارس مدیر

هدف زیربنایی و فسلفه وجودی فصلنامه بازاریابی بر مبنای نشر دانش دسته اول در حوزه مدیریت بازاریابی مبتنی بر روش پژوهش علمی است. فصلنامه بازاریابی پارس مدیر قصد دارد تا با اشاعه فرهنگ دانش پژوهی و ارائه مقالات بازاریابی جدید که با رویکرد صحیح علمی نگارش شده است، گامی استوار و ماندگار در عرصه مدیریت بازاریابی در کشور بردارد. چشم‌انداز فصلنامه بازاریابی پارس مدیر آن است که در پایان ۵ ساله نخست فعالیت یعنی از ابتدای سال ۱۴۰۰ یک زیرساخت قوی، وزین و علمی در عرصه مدیریت بازاریابی کشور فراهم آورد.

در این راستا تاکنون اقدامات عملی زیادی صورت گرفته است. این فصلنامه از زمستان ۱۳۹۴ تاکنون بصورت منظم در پایان هر فصل منتشر شده است. همچنین کادری جوان، پویا و دانش‌آموخته در دوره دکتری مدیریت بازاریابی گردهم آورده شده است و همچنان درب‌های این فصلنامه بسوی هر پژوهشگر دلسوز و توانمند بازاریابی باز است. این فصلنامه خیلی زود در پرتال‌های رسمی حوزه مدیریت نمایه گردیده است. همچنین برخی از مقالات بازاریابی با موضوع جدید برای نخستین بار از این فصلنامه معرفی شده است که با استقبال زیادی مواجه بوده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله