آزمون دکتری مدیریت ۹۵

دانلود دفترچه آزمون دکتری مدیریت ۹۵

دفترچه آزمون کنکور دکتری تخصصی مدیریت سال ۹۵ به همراه نمونه سوالات آزمون دکتری سراسری سازمان سنجش برای آمادگی آزمون ارشد ارائه شده است. پژوهشگران جهت دریافت دفترچه سوالات آزمون دکتری تخصصی متمرکز سال ۱۳۹۵ می‌توانند از لینک زیر برای سفارش استفاده نمایند. فایل‌های آزمون دکتری ۹۵ به صورت فایل PDF است.

محتویات: دفترچه آزمون زبان انگلیسی + استعداد تحصیلی + سوالات تخصصی

کل مجموعه: سوالات دکتری تخصصی مدیریت ۹۵ – نوبت صبح و عصر

  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۵ – مجموعه مدیریت
  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۵ – حسابداری
  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۵ – تربیت بدنی

نکته: این مجموعه شامل سوالات تمامی گروه‌های مدیریت است.

دانلود سوالات دکتری مدیریت ۹۵

درباره آزمون دکتری مدیریت ۹۵

آزمون دکتری مدیریت در چند سال اخیر تفاوت‌های زیادی داشته است. بنابراین منابع دکتری مدیریت نیز بسیار متنوع بوده است و سیاست ثابتی وجود نداشته است. گرایش‌های مختلفی نیز برای مدیریت در نظر گرفته شده است. دکتری مدیریت بازرگانی یکی از رشته­‌های آموزش عالی است. هدف آن تربیت و تفهیم نیروی انسانی متخصص در جهت ارتقای سطح اقتصادی و بازرگانی است. دانشجویان این رشته پس از پایان دوره تحصیلی خود مهارت­‌های کافی جهت اداره نبض بازار از سود و زیان‌ها را فراخواهند گرفت.

دکتری مدیریت بازرگانی در واقع یکی از ارکان مهم شرکت­ها و نهادهای تجاری است چرا که لازمه موفقیت داشتن مدیری با تدابیر مدیریتی و اقتصادی است. به این جهت که بتواند ارتباط بین مشتری و خریدار را به درستی برقرار کند. در واقع یک مدیر بازرگانی اصلی‌­ترین نقش را در سود و زیان شرکت‌ها و نهادهای تجاری می‌­تواند ایفا کند.

دکتری مدیریت دولتی نیز یکی از رشته‌های آموزش عالی است و هدف از این رشته آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمان­ ها، اداره­ ها، موسسه­‌های و شرکت­‌های دولتی و خصوصی دولتی و خصوصی و نیز آشنایی دانشجویان با کاربرد روش­‌های علمی در مدیریت است.

دانشجویان دکتری مدیریت دولتی افزون بر آشنایی با مسایل نظری دانش مدیریت با کاربردهای رشته دکتری مدیریت دولتیآشنا می­شوند. ضرورت و اهمیت این رشته در آشناسازی مدیران رده­‌های گوناگون با دانش مدیریت، و همچنین تربیت نیروی متخصص به عنوان رابط بین مدیران و کارمندان اداری و فنی که معمولاً مسوولیت اجرایی و سرپرستی واحدها را عهده دار خواهند شد، می­باشد.  علاوه بر این در این رشته دانشجویان با فراگیری نظریه‌های نوین مدیریت دولتی قادر خواهند شد به اداره موفقیت­ آمیز سازمان‌ها کمک نمایند.

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله