دانلود نرم افزار PROMETHEE

دانلود نرم افزار پرومته PROMETHEE

لینک دانلود نرم افزار PROMETHEE آماده شده است. با استفاده از نرم افزار ویژوال پرومته دانشجویان رشته‌های مدیریت و صنایع می توانند مسائل تصمیم گیری چندمعیاره که مربوط به درس تحقیق در عملیات می باشد را حل کنند. روش Promethee سرواژه عبارت «روش سازماندهی به رتبه‌بندی ترجیحی جهت ارزیابی بهتر » است. این روش توسط دو استاد بلژیکی به نام ژاپن پیر برنز و برتراند مارسکال در دهه ۱۹۸۰ ارائه شد. در ارزیابی تعدادی گزینه براساس تعدادی معیار، باید نوع شاخص، تابع برتری، آستانه بی‌تفاوتی و آستانه برتری مشخص شود. برای افزایش کارائی روش Promethee از تکنیک «تحلیل هندسی برای کمک متقابل» یا به اختصار تکنیک GAIA استفاده می‌شود.

نرم افزار Visual Promethee در دو نسخه تهیه شده است. یک نسخه دانشجوئی آن که رایگان است و یک نسخه تجاری که باید خریداری شود. برای انجام پروژه های دانشجوئی واقعا می توان از نرم افزار نسخه رایگان Visual Promethee استفاده کرد. پروژه های مختلفی با همین نرم افزار توسط گروه پژوهشی پارس مدیر انجام شده است. با رجوع به وب سایت سازنده این نرم افزار به نام Promeyhee-gaia اقدام به دانلود نسخه مورد نظر خود کنید. لینک دانلود نرم افزار PROMETHEE به صورت مستقیم نسخه دانشجوئی نرم افزار در پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر نیز ارائه شده است.
| برای دانلود باید عضو شوید

| برای دانلود باید عضو شوید

آموزش تکنیک پرومته PROMETHEE

روش پرومته PROMETHEE به صورت کامل تشریح شده است و یک مثال عددی با تکنیک پرومته حل شده است. برای دانلود فایل آموزشی کامل تکنیک پرومته به صورت PDF همراه با مثال عددی از لینک زیر استفاده کنید. میتوانید پس از دانلود نرم افزار PROMETHEE مثال حل شده را در محیط نرم افزار تمرین کنید.

5000 تومان – خرید

تحلیل آماری PROMETHEE: تحلیل پروژه‌های MCDM و PROMETHEE توسط تیم پژوهشی پارس‌مدیر پذیرفته می‌شود. برای مشاوره تکمیل پروژه‌های مدل تصمیم‌گیری چندمعیاره و تحلیل پرومته با ما به آدرس Parsmodir@gmail.com مکاتبه کنید.