دانلود نرم افزار Smart PLS

دانلود نرم افزار Smart PLS 2 اسمارت پی-ال-اس رایگان و مستقیم

نرم افزار Smart PLS برای حل مسائل حداقل مربعات جزئی یا Partial Least Squares استفاده می‌شود. این نرم افزار دارای دو نسخه رایگان و پولی است. نسخه شماره ۳ این نرم افزار پولی است اما نسخه شماره دو آن رایگان است. لینک دانلود نرم افزار Smart PLS 2 به صورت رایگان و مستقیم ارائه شده است. برای دانلود نرم افزار سایت پارس مدیر از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود رایگان نرم افزار اسمارت PLS 2

فعال سازی نرم افزار Smart PLS 2

از آنجا نسخه ۳ این نرم افزار بصورت پولی ارائه شده و نسخه ۲ رایگان است برای پیدا کردن شماره سریال نسخه ۲ مراحل زیر را طی کنید:

  • به سایت SmartPLS.de رفته و با یک ایمیل معتبر در این سایت ثبت نام کنید.
  • اطلاعات خود را با دقت وارد کنید. مدیران این سایت اطلاعات شما را بررسی می‌کنند و کد فعال سازی Smart PLS 2 را ایمیل می‌کنند.
  • رمز عبور خود را فراموش نکنید. هرچندماه یکبار سریال شما منقضی شده و باید سریال جدید را از سایت دریافت کنید.
  • از کد زیر برای دریافت کد فعالسازی نرم افزار Smart PLS 2استفاده کنید.

D48AF1C13A2A6E28124089E838DA1A5EA260E4403F0AA71353A5E7C95416DBE4F236F4CC7B703DB019B6BFBCC510D95D6E420429DFE1385A343E409BC5D7DE6941E77828ACD071B2

از این نسخه می‌توانید تنها تا پایان سال ۲۰۲۲ استفاده کنید و پس از آن دیگر پشتیبانی نخواهد شد.

رفع خطای نصب نرم افزار Smart PLS 2

نسخه ۲ نرم افزار پی ال اس رایگان است و هیچ تفاوتی در عملکرد با نسخه ۳ ندارد. بنابراین سایت سازنده کوشش کرده تا نصب این نسخه را دشوار سازد. یک خطای رایج هنگام نصب نرم افزار خطای نبود فایل Java است. از لینک زیر برای دانلود Java Run Time جاوا نسخه قدیمی برای نصب Smart PLS استفاده کنید.

جاوا Run Time به شما اجازه می‌دهد تا برنامه هایی که با زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده اند را اجرا کنید. با نصب نرم افزار Java SE Runtime پلاگین موتور جاوا به برنامه‌های ویندوز و نیز مرورگر شما اضافه می‌گردد و پس از آن به راحتی می‌توانید برنامه هایی را که با استفاده از این زبان نوشته شده اند مانند نرم افزارهای چت و گفتگو و نیز سایت هایی را که با این زبان نوشته شده اند مانند سایت‌های بازی‌های آنلاین را مشاهده نمایید. نرم افزار Java SE Runtime مانند بسته Microsoft .NET Framework‌ برای برنامه‌های نوشته شده به زبان .NET‌ در ویندوز است.

دانلود Java Run Time جاوا نسخه قدیمی برای نصب Smart PLS

آموزش نرم‌افزار Smart PLS 2

جزوه آموزش تصویری کامل نرم افزار Smart PLS تهیه شده است. تکنیک Partial Least Squares یا حداقل مربعات جزئی یکی از موضوعاتی است که برای دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع بسیار ناشناخته است. در این متاب روش استفاده از نرم‌افزار PLS آموزش داده شده است.

جزوه آموزش نرم‌افزار Smart PLS

تعداد صفحات: ۵۵ صفحه

کیفیت: عالی

فرمت فایل: PDF

محتویات: آموزش تصویری به زبان فارسی

دانلود جزوه آموزش نرم‌افزار Smart PLS

پاورپوینت آموزش نرم‌افزار Smart PLS

تعداد اسلایدها: ۴۰ اسلاید

کیفیت: عالی

فرمت فایل: پاورپوینت فارسی

تحلیل آماری پروژه‌های حداقل مجذورات جزیی PLS : تحلیل حداقل مجذورات جزیی، حداقل حجم نمونه لازم برای حداقل مجذورات جزیی، محاسبه شاخص‌های برازش GOF در PLS، ترجمه مقاله آموزشی حداقل مربعات جزئی، دانلود نسخه رایگان Smart PLS2، دانلود نسخه جدید Smart PLS 3. پروژه‌های شرکتی و دانشگاهی برای حل مسائل حداقل مربعات جزئی با استفاده از نرم‌افزار اسمارت پی ال اس پذیرفته می‌شود. لازم به ذکر است در پارس مدیر با نرم افزار ورژن سه کار نمی‌کنیم و تمرکز بر نسخه رایگان شماره دو می‌باشد.

4.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله