نرم‌افزار Smart PLS 4

نام محصول: نرم‌افزار Smart PLS 4

ورژن نرم‌افزار:‌ شماره ۴

کاربرد: حداقل مربعات جزئی

نوع نسخه: دانشجویی

مدت استفاده: یک ماهه

شرکت سازنده: SmartPLS GmbH

دانلود نسخه ۶۴ بیتی

دانلود نسخه ۳۲ بیتی

لینک نسخه مک

آشنایی با نرم‌افزار Smart PLS 4

نرم‌افزار Smart PLS 4 ویژگی‌های جدید قابل توجه زیر را معرفی می‌کند. به عنوان بخشی از مرحله دسترسی اولیه، بسیاری از ویدیوها در SmartPLS4 قبلاً ایجاد شده‌اند تا به کاربر در انتقال به محیط کاری جدید، کمک کنند. بهترین کار این است که نگاهی به مجموعه ویدیوهای سایت سازنده بیندازید.

رابط کاربری گرافیکی بازطراحی شده یک ویژگی بارز این نسخه است. کاربر می‌تواند انتظار یک رابط کاربری گرافیکی اساسی و بهینه شده را داشته باشید. این برنامه کاربردی در چند سال گذشته بر اساس آخرین فناوری‌ها توسعه یافته است بنابراین Smart PLS آینده بلندمدتی خواهد داشت.

محیط نرم‌افزار Smart PLS 4

محیط نرم‌افزار Smart PLS 4

نسخه شماره چهار نرم‌افزار اسمارت پی ال اس Smart PLS 3 معرفی شد. نرم‌افزار Smart PLS برای حل مسائل Partial Least Squares یا حداقل مربعات جزئی استفاده می‌شود. نرم‌افزار Smart PLS یک نرم‌افزار رایگان نیست. نسخه شماره چهار نرم‌افزار PLS برخلاف نسخه دو رایگان نیست و بعد از ۳۰ روز منقضی می‌شود. بنابراین بیشتر برای دانشجویانی مناسب است که می‌خواهند پروژه پایانی خود را انجام دهند و تنها یک بار به این نرم‌افزار نیاز دارند.

دقت کنید: این نسخه رایگان نیست و سایت پارس‌مدیر هم سریال آن را ندارد. بنابراین با ما برای دریافت شماره سریال این نسخه مکاتبه نکنید.

نرم‌افزار Smart PLS 2

از آنجا نسخه ۳ این نرم‌افزار به‌صورت پولی ارائه شد و نسخه ۲ رایگان بود سایت سازنده این نرم‌افزار شیوه استفاده از آن را دشوار ساخت. سرانجام در پایان سال ۲۰۲۲ رسماً این نسخه را بایگانی کرد و دیگر از نسخه دو پشتیبانی نمی‌شود. هیچ راهکاری برای استفاده از نسخه شماره دو وجود ندارد و بهتر است برای همیشه آن را فراموش کنید.

پایان کار اسمارت پی‌ال‌اس 2

پایان کار اسمارت پی‌ال‌اس ۲

چنانچه به لینک Smart PLS 2 در سایت سازنده آن رجوع کنید به روشنی بیان شده است که دیگر از این نرم‌افزار پشتیبانی نمی‌شود.

  • ما دیگر SmartPLS 2 را برای دانلود ارائه نمی‌دهیم.
  • ما دیگر کلیدهای فعال سازی Smart PLS 2.0.M3 را ارسال نمی کنیم.
  • انتقال به Smart PLS 4 را انجام دهید!

شما به راحتی می‌توانید پروژه های قدیمی خود را انتقال دهید و به استفاده از آنها در Smart PLS 4 بسیار پیشرفته تر ادامه دهید.

نرم‌افزار Smart PLS 3

نسخه شماره از نرم‌افزار پی‌ال‌اس در حال حاضر نسخه قابل استفاده و دارای لایسنس است. قیمت لایسنس اصلی نرم‌افزار ۳۰۰ دلار است که در توان دانشجویان ایرانی نیست و جز آن خرید لایسنس از ایران امکان‌پذیر نیست. با این وجود کرک این نرم‌افزار موجود است و اگر کمی دانش فنی داشته باشید می‌توانید به سادگی آن را فعال‌سازی کنید. روش فعالسازی نرم‌افزار پی‌ال‌اس سه در پایگاه پارس‌مدیر تشریح شده است. با استفاده از نسخه بدون محدودیت می‌توانید به سادگی مسائل حداقل مربعات جزئی را حل کنید.

برای استفاده از بدون محدودیت ابتدا ورژن ویژه آن را از پارس‌مدیر دانلود کنید. سپس فایل کرک را دریافت کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید. گام‌های فعالسازی را مطابق آموزش ارائه شده دنبال کنید. در نهایت کوشش کنید ارتباط نرم‌افزار با اینترنت را از طریق فایروال برای همیشه قطع کنید. این عمیات بسیار ساده است و شیوه قطع اینترنت برای یک نرم‌افزار را می‌توانید در آپارات مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر به لینک آموزش و فعالسازی پی‌ال‌اس سه رجوع کنید.

نصب و فعالسازی نسخه بدون محدودیت Smart PLS3

رفع خطای نصب نرم‌افزار Smart PLS

یک خطای رایج هنگام نصب نرم‌افزار خطای نبود فایل Java است. از لینک زیر برای دانلود Java Run Time جاوا نسخه قدیمی برای نصب Smart PLS استفاده کنید. جاوا Run Time به شما اجازه می‌دهد تا برنامه‌هایی که با زبان برنامه‌نویسی جاوا نوشته شده اند را اجرا کنید. با نصب نرم‌افزار Java SE Runtime پلاگین موتور جاوا به برنامه‌های ویندوز و نیز مرورگر شما اضافه می‌گردد. پس از آن به راحتی می‌توانید برنامه‌های مبتنی بر جاوا را مشاهده نمایید. نرم‌افزار Java SE Runtime مانند بسته Microsoft .NET Framework‌ برای برنامه‌های زبان .NET‌ در ویندوز است.

دانلود Java Run Time جاوا نسخه قدیمی برای نصب Smart PLS

آموزش نرم‌افزار Smart PLS

جزوه آموزش تصویری کامل نرم‌افزار Smart PLS تهیه شده است. تکنیک Partial Least Squares یا حداقل مربعات جزئی یکی از موضوعاتی است که برای دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع بسیار ناشناخته است. در این متاب روش استفاده از نرم‌افزار PLS آموزش داده شده است. جزوه آموزش نرم‌افزار Smart PLS در ۵۵ صفحه و با فرمت PDF قابل دانلود است.

دانلود جزوه آموزش نرم‌افزار Smart PLS

پاورپوینت آموزش نرم‌افزار Smart PLS

تعداد اسلایدها: ۴۰ اسلاید

کیفیت: عالی

فرمت فایل: پاورپوینت فارسی

تحلیل آماری پروژه‌های حداقل مجذورات جزیی (PLS) با نرم‌افزار Smart PLS توسط تیم تخصصی پارس‌مدیر پذیرفته می‌شود. برای ثبت سفارش تحلیل حداقل مربعات جزئی با شماره‌های تماس با ما ارتباط بگیرید. همچنین آموزش کامل این روش در سایت به صورت کامل ارائه شده است.

4.5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله