کتاب حسابداری مالی

عنوان: کتاب حسابداری مالیاتی

نویسنده: کامران فقیهی

زمینه: حسابداری و مدیریت مالیاتی

تعداد صفحات: ۱۱۰ صفحه

ناشر: پارس‌مدیر

نوع فایل: PDF فارسی

دانلود کتاب حسابداری مالی

درباره کتاب حسابداری مالیاتی

معادل انگلیسی حسابداری مالیاتی Tax Accounting است. حسابداری مالیاتی عنوان یکی از روش‌های حسابداری شناخته می‌شود که در آن حسابدار به جای رسیدگی به صورت‌های مالی مختلف تنها روی مبحث مالیات و حسابداری امور مالیاتی تمرکز می‌کند. جالب اینجاست که این تخصص به عنوان یک تخصص رسمی شناخته می‌شود. حتی قوانین واضحی در مورد آن‌ها وجود دارد که کسب‌وکارها باید حتما این موارد را رعایت کنند. حسابداری مالیاتی یکی از موضوعات مهمی است که آموختن و به کار بردن آن تاثیر مهمی در جلوگیری از اشتباهات حسابداری، کسب درآمد و بهبود معیشت‌ها دارد. در کتاب بیشتر درباره حسابداری مالیاتی صحبت شده است.

حسابداری مالیاتی یکی از موضوعات مهمی است که آموختن و به کار بردن آن تاثیر مهمی در جلوگیری از اشتباهات حسابداری، کسب درآمد و بهبود معیشت‌ها دارد. انتخاب شغل حسابدار مالیاتی برای کسانی مفید است که با دقت و با وفا هستند، کارشان را دوست دارند و به آن اهمیت می‌دهند. کسانی که برای برپایی عدالت تلاش می‌کنند و می‌توانند در برابر وسوسه‌های گوناگون ارائه گزارش‌های نادرست مالی بایستند. این افراد می‌توانند گزارش‌هایی مستند و معتبر ارائه کنند. رشته حسابداری مالیاتی، می‌تواند دوره‌ی بسیار مهم و مفیدی باشد. این رشته علاوه بر بالا بردن دانش‌های عمومی از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند.

آشنائی با کامران فقیهی

آدرس مکاتبه: KF505013[at]yahoo.com
رزومه مختصر: همواره در تهیه جزوه و منبع خوب دچار مشکل بودم به لطف خداوند این جزوه را تهیه کرده ام با این امید که دیگر علاقمندان برای پیدا کردن وقت صرف نکنند و وقتشان صرف یادگیری گردد. از شما عزیزان پارس‌مدیر هم بسیار سپاسگزارم. مجموعه کتاب‌ها و دستاوردهای استاد فقیهی از طریق سایت پارس مدیر به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته شده است. مطالعه کتاب حسابداری مالیاتی به دانشجویان رشته حسابداری پیشنهاد می‌شود.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله