کتاب حسابداری مالی

کتاب حسابداری مالیاتی

دانلود رایگان و مستقیم کتاب حسابداری مالیاتی

نام کتاب: کتاب حسابداری مالیاتی

نویسنده: کامران فقیهی

زمینه: حسابداری و مدیریت مالیاتی

تعداد صفحات: ۱۱۰ صفحه

آشنائی با کامران فقیهی

آدرس مکاتبه: KF505013[at]yahoo.com
رزومه مختصر: همواره در تهیه جزوه و منبع خوب دچار مشکل بودم به لطف خداوند این جزوه را تهیه کرده ام با این امید که دیگر علاقمندان برای پیدا کردن وقت صرف نکنند و وقتشان صرف یادگیری گردد از شما عزیزان پارس‌مدیر هم بسیار سپاسگزارم. مجموعه کتاب ها و دستاوردهای استاد فقیهی از طریق سایت پارس مدیر به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته شده است.

حسابداری مالی (Financial accounting) گونه‌ای از حسابداری است، که اطلاعات مالی را در قالب ترازنامهها و صورت‌های سود و زیان، برای استفاده داخلی سازمان‌ها و کارکنان شرکت‌ها، همچنین برای گزارش‌دهی به سهام‌داران، سازمان‌های دولتی و ناظران جمع‌آوری، تحلیل و ارائه می‌کنند.

حسابداری مالیاتی یکی از موضوعات مهمی است که آموختن و به کار بردن آن تاثیر مهمی در جلوگیری از اشتباهات حسابداری، کسب درآمد و بهبود معیشت‌ها دارد. انتخاب شغل حسابدار مالیاتی برای کسانی مفید است که با دقت و با وفا هستند، کارشان را دوست دارند و به آن اهمیت می‌دهند. کسانی که برای برپایی عدالت تلاش می‌کنند و می‌توانند در برابر وسوسه‌های گوناگون ارائه گزارش‌های نادرست مالی بایستند و گزارش‌هایی مستند و معتبر ارائه کنند. رشته حسابداری مالیاتی، می‌تواند دوره‌ی بسیار مهم و مفیدی باشد که علاوه بر بالا بردن دانش‌های عمومی از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند.