کتاب زبان تخصصی مدیریت بازاریابی

عنوان: زبان تخصصی مدیریت بازاریابی

رشته: مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی و مدیریت کسب‌وکار (MBA)

انتشارات: دانشگاه پیام نور

نویسنده: میرزا حسن حسینی و شهرام جنابی

مترجم: اعظم سرافرازی

مقطع: کارشناسی ارشد فراگیر و سراسری پیام نور

نوع فایل: تمام متن فارسی

راهنمای دریافت: ۰۹۱۷۶۳۹۰۳۲۲

درباره کتاب زبان تخصصی مدیریت بازاریابی

کتاب زبان تخصصی مدیریت بازاریابی توسط میرزاحسن حسینی و شهرام جنابی نوشته شده است. این کتاب که مباحث مختلف بازاریابی را شامل می‌شود برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد مدیریت مناسب است. کتاب زبان مدیریت بازاریابی توسط انتشارات پیام نور منتشر شده است. این کتاب را راحله سرافرازی به زبان فارسی ترجمه کرده است. سرافرازی سابقه ترجمه متنون تخصصی مدیریت را از سال ۱۳۹۱ در سایت پارس مدیر دارد و ترجمه وی تضمین شده است. برای اشنایی با مفاهیم تخصصی بازاریابی می‌توانید این کتاب را مطالعه کنید.

دانشجویان رشته مدیریت بازاریابی باید با زبان انگلیسی به صورت تخصصی آشنا باشند. مباحث تخصصی در زمینه خرید و فروش محصولات و همچنین بازاریابی بین‌الملل بسیار اهمیت دارد. اصطلاحات و واژگان خاصی در زمینه بازاریابی در دنیا وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. یک مدیر بازاریابی باید بتواند به خوبی با مفاهیم و اصطلاحات تخصصی رشته خود آشنا باشد. از طریق این کتاب واژگان عمومی و تخصصی در این حوزه تقویت می‌شود.

در این کتاب کوشش شده است تا مفاهیم بازاریابی به زبان رایج دنیا تشریح شود. یک مدیر بازاریابی با آگاهی از کلمات تخصصی در حوزه بازاریابی می‌تواند متمایز باشد. برای ادامه تحصیل و رشد آکادمیک نیز آشنایی با لغات و اصطلاحات تخصصی رشته مورد مطالعه، الزامی است. بنابراین این کتاب به دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل دارند یا می‌خواهند جذب بازار کار شوند پیشنهاد می‌شود. تنها در سایه مطالعه است که می‌توان رشد علمی و عملی را کسب کرد. حسینی و جنابی ماحصل تجربیات خود را در این کتاب گردآوری کرده و در اختیار شما پژوهشگران قرار داده‌اند.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله