کتاب آموزش لیزرل LISREL

عنوان: کتاب آموزش لیزرل LISREL

نویسنده: آرش حبیبی

زبان: فارسی

نوع فایل: چاپی و کاغذی

محتویات آموزشی: مدل معدلات ساختاری، آزمون‌های برازش و تحلیل عاملی

ناشر: انتشارات جهاد دانشگاهی

تعداد صفحات: ۱۲۰ صفحه – کاملا مصور

خرید کتاب مدل یابی معادلات ساختاری

دانلود خلاصه کتاب آموزش لیزرل LISREL

نرم‌افزار لیزرل یکی از نرم‌افزارهای کاربردی برای دانشجویان رشته مدیریت و علوم اجتماعی است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان انواع مدل‌های معادلات ساختاری را تحلیل کرد. همچنین برای انجام تحلیل عاملی تاییدی و تحلیل عاملی اکتشافی نیز مناسب است. پژوهشگران مدیریتی نیازمند منبعی برای آموزش صحیح و علمی و در عین حال عملی و کاربردی این نرم‌افزار هستند. انجام پروژه‌های دانشگاهی نیازمند دانش صحیح از کار با این نرم‌افزار است.

توضیحات: بیشتر کتاب‌های موجود آموزش کاربردی نرم‌افزار لیزرل را به همراه ندارند. از نزدیک دشواری‌های کار با نرم‌افزار لیزرل برای دانشجویان را مشاهده کرده‌ایم. لذا با انتشار این جزوه آموزشی چگونگی کار با نرم‌افزار لیزرل را به صورت کاملا تصویری و در قالب چند پروژه مختلف تشریح کرده ایم. این کتاب کار با نرم‌افزار Lisrel و تحلیل بروندادهای Lisrel را ساده می‌کند. بهتر است نسخه کامل نرم‌افزار لیزرل را نیز به رایگان از سایت پارس مدیر دانلود کنید. در این کتاب کوشش شده است تا با مثال‌های کاربردی مسائل ساختاری مفهوم‌سازی شود.

کتاب آموزش کاربردی نرم‌افزار لیزرل نوشته مریم عدن ور و آرش حبیبی توسط انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شده است. برای خرید نسخه چاپی کتاب از سایت جهاد دانشگاهی از لینک زیر استفاده کنید. همچنین یک جزوه ساده نیز برای یادگیری سریع کار با لیزرل آماده شده است. جزوه آموزش لیزرل تنها برای یادگیری سریع و آسان نرم‌افزار Lisrel تدوین شده و مباحث پیچیده آماری را شامل نمی‌شود.

لینک خرید جزوه آموزش مقدماتی و یادگیری سریع لیزرل همراه با فایل داده

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله