کتاب آموزش اموس AMOS

عنوان: جزوه آموزش اموس AMOS

هدف: آموزش کامل اموس و مدل معادلات ساختاری با نرم‌افزار اموس

تعداد صفحات: ۳۶ صفحه

زبان آموزش: فارسی

نوع فایل: PDF قابل دانلود

محتویات: فایل آموزشی به همراه فایل داده

کیفیت: خوب و مورد تایید

تنها در صورت اعتماد به پارس‌مدیر خرید کنید.

درباره جزوه تصویری آموزش اموس AMOS

توضیحات : جزوه آموزش کامل کار با نرم‌افزار اموس به صورت کاملا مصور در زمینه بکارگیری مدل معدلات ساختاری و آزمون‌های برازش طراحی شده است. کتاب آموزش اموس AMOS براساس یک مثال کاربردی تشریح شده است. بهتر است نرم‌افزار اموس را نیز به رایگان از سایت پارس مدیر دانلود کنید. همراه این جزوه یک فایل SPSS می‌باشد که در آن داده‌های لازم برای انجام تمرینات کتاب پیوست شده است.

این جزوه آموزشی برای دانشجویان مدیریت و سطح مبتدی تهیه شده است. در بخش ابتدایی یک مثال کاربردی مطرح شده و با حل مساله به تشریح کار با نرم‌افزار پرداخته شده است. در بخش دوم کتاب کوشش شده تا مفاهیم کلی‌تری مورد بحث قرار گیرد. در نهایت در بخش سوم مسائلی در زمینه نیکویی برازش و مباحث تخصصی‌تر ارائه گردیده است. بنابراین برای دانشجویان علافه‌مند به مباحث فنی‌تر هم مسائلی ارائه شده است.

تحلیل مسیر یا path analysis روش آماری کاربرد ضریب تشخیص استاندارد رگرسیون چند متغیرى در مدل هاى ساختاری است .هدف تحلیل مسیر به دست آوردن برآوردهاى کمى روابط علّى ( همکنشی یکجانبه یا کواریته) بین مجموعه اى از متغیرهاست.ساختن یک مدل علّی لزوماً به معنای وجود روابط علّی در بین متغیرهای مدل نیست بلکه این علیت بر اساس مفروضات همبستگی و نظر و پیشینه تحقیق استوار است. علاوه بر جزوه آموزش SEM با استفاده از AMOS جزوه دیگری در زمینه تحلیل مسیر با AMOS توسط جواد امانی تهیه شده است و در اختیار پژوهشگران سایت پارس‌مدیر قرار داده شده است.

4.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله