پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر
تحلیل آماری پروژه‌های مدیریت و مهندسی صنایع

تحلیل آماری مدیریت تحلیل GIS پایان نامه مدیریت
ارسال پیام
کانال تلگرام پارسمدیر
تبدیل متن به صوت

تبدیل متن به صوت

قابلیت تبدیل متن به صوت یا Text To Speech که به اختصار TTS نیز نامیده می شود توانمندیهای زیادی دارد. این توانمندی از طریق پنل SAPI.cpl توسط کاربران قابل استفاده است. واژه SAPI مخفف Speech API است. وقتی ویندوز XP را نصب کنید پنل SAPI نیز به کنترل پنل اضافه می شود. برای مشاهده این پنل به کنترل پنل رفته و پنل Speech را انتخاب کنید. در این صورت برای تبدیل هر متن به صوت می توانید از صدای پیش فرض مایکروسافت SAM استفاده کنید. اگر به هر دلیلی توانمندی TTS را در اختیار ندارید نسخه SAPI 4 یا SAPI 5 را دانلود کنید.

صداهای متنوع دیگر نیز وجود دارد. اگر از مایکروسافت ورد 2003 استفاده می کنید از منوی Tools گزینه Speech را انتخاب کنید تا قابلیت TTS سیستم ارتقا پیدا کند. در این صورت صوت خانم میشل و آقای مایکل نیز به سیستم اضافه می شود. برای آنکه صداهای واضح تری داشته باشید می توانید صوت های زیر را به رایگان دانلود کنید.

بهترین نرم افزار برای تبدیل متن به صوت با استفاده از تمامی صداهای مختلف ویندوز نرم افزار Balabolka است. این نرم افزار کاملاً رایگان است.

دانلود نرم افزار Balabolka

اگر امکان دانلود نرم افزار ندارید نگران نباشید از sound recorder ویندوز استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطالب بروید.


تبدیل آنلاین متن به MP3: برای تبدیل آنلاین متن به MP3 به سایت Online Text2Mp3 بروید.


اگر نرم افزار تولید می کنید برای استفاده بیشتر از این توانمندی ابتدا MSReader 2.1 را از لینک 1 یا لینک 2 دانلود کنید. سپس پک ReaderTTSInstallENG.exe با حجم 5.88 MB را دانلود کنید. به لینک Microsoft Text-to-Speech Package نیز سری بزنید.


دیگر لینک های مرتبط

درباره پارس‌مدیر

درباره پارس‌مدیر

پایگاه علمی-پژوهشی پارس‌مدیر کانون اندیشه پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع است. آموزش روش تحقیق علمی مدیریت، آموزش نگارش پایان نامه و مقاله، آموزش و لینک دانلود نرم‌افزارهای تخصصی، راهنمای کامل ارشد و دکتری، خلاصه کتاب، پایگاه مقاله مدیریت و زبانکده مجازی در دسترس دانشجویان مدیریت و مهندسی صنایع قرار دارد.

پارس‌مدیر بزرگترین وب سایت ویژه دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی مدیریت و مهندسی صنایع است.

پذیرش و انجام تحلیل آماری

پایگاه قابل اعتماد پارس‌مدیر

شماره پشتیبانی: ۴۶۷۲۳۹۳ - ۰۹۳۷ ||| ۶۲۳۲۷۶۰ - ۰۹۱۲

برند پارس مدیر
Copyright © Arash Habibi - Parsmodir.com