تبدیل PDF به متن

تبدیل متن به PDF راهکاری برای محافظت از دستکاری متون نگارش شده به هنگام انتقال داده‌ها بویژه در بستر اینترنت است. بهترین نرم‌افزار برای تبدیل متن به PDF استفاده از برنامه Adobe Acrobat است. دقت کنید برنامه  Adobe Acrobat با برنامه Adobe Reader فرق دارد. برنامه ادوب ریدر یک برنامه رایگان است که فقط برای خواندن فایل‌های PDF مناسب است اما برای تبدیل فایل‌های ورد به PDF به برنامه ادوب اکروبات نیاز دارید. این نرم‌افزار پولی است و باید نسخه کرک شده برنامه از سایت‌هایی مانند سافت ۹۸ دانلود کنید. پیشنهاد می‌شود برای کار با فایل‌های پی دی اف حتما برنامه ادوب اکروبات را دانلود و نصب کنید.

ادوب ریدر برنامه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های پی‌دی‌اف را مشاهده کنید، بخوانید، چاپ کنید و در آن‌ها جستجو کنید. اگر نیاز دارید که فایل‌های پی‌دی‌اف بسازید یا آن‌ها را ویرایش کنید، باید از نرم‌افزار ادوب آکروبات استفاده کنید.

برای تبدیل‌های متنی مانند فایل ورد با پسوند doc و docx و فایلهای اکسل با پسوند xlx و xlxs به فایل پی دی اف می‌توانید از نرم‌افزارهای حرفه‌ای مانند ادوب اکروبات استفاده کنید یا اینکه این عملیات را به صورت آنلاین انجام دهید. در صورتیکه از سایت‌های آنلاین استفاده کنید ممکن است فونت‌های فارسی به درستی پشتیبانی نشود. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود از نرم‌افزارهای حرفه‌ای استفاده کنید. با دانلود و نصب نرم‌افزار اکروبات ساخت فایل PDF بسیار ساده می‌شود.

دانلود نرم‌افزار ادوب آکروبات

تبدیل متن به PDF صورت آنلاین

برای تبدیل فایلهای Word، تصاویر و نوشته‌ها به یک فایل PDF می‌توانید این کار را از طریق سایت‌های زیر به صورت آنلاین انجام دهید.

تبدیل آنلاین فایل ورد به پی دی اف

تبدیل آنلاین همه فرمت‌ها به پی دی اف

نرم‌افزارهای تبدیل متن به PDF

برای ساخت فایلهای PDF و تبدیل نوشته‌ها و اسناد به PDF می‌توانید برنامه رایگان تبدیل متن به PDF ارائه شده را دانلود و نصب کنید.

نرم‌افزار رایگان DoPDF

نرم‌افزار رایگان WinPDF Writer

تبدیل متن به PDF با برنامه NitroPDF

برای مدیریت فایل‌های PDF بهترین برنامه بعد از ادوب اکروبات، نرم‌افزار NitroPDF است. این برنامه برای تبدیل فایل‌ها به PDf و تبدیل فایل‌های PDF به فرمت‌های دیگر بسیار توانمند است. برنامه nitropdf نسبتا کم حجم بوده و با ویندوز XP و سون سازگار است. لینک دانلود این نرم‌افزار در سایت پارس مدیر در دسترس نیست. بطور کلی استفاده از نرم‌افزار برای انجام این عملیات بهتر از استفاده از سایت‌های آنلاین است. از آنجا که متون فارسی با قلم فارسی نوشته می‌شوند در سایت‌های خارجی از این قلم‌ها پشتیبانی نمی‌شود. در اینصورت فایل نهایی و خروجی کار دارای به‌هم ریختگی خواهد شد. ادوب اکروبات فول را دانلود و نصب کنید تا مساله یک بار برای همیشه حل شود. این فرایند به صورت تبدیل PDF به متن نیز آموزش داده شده است.

3.5 14 رای ها
امتیازدهی به مقاله