کتاب گرامر عباس فرزام

دانلود کتاب گرامر عباس فرزام

نام کتاب: زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه

نویسنده: عباس فرزام

کاربرد: تست گرامر کنکور

سطح: برای دانشجویان مبتدی زبان انگلیسی

نوع فایل: متن کامل

نوع فایل: فایل PDF متن خلاصه کتاب

برای پشتیبانی از ناشر لینک کتاب گرامر فرزام وجود ندارد اما یک فایل مشابه در زمینه گرامر زبان انگلیسی پیوست شد.

دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی

درباره کتاب گرامر عباس فرزام

کتاب زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه نوشته عباس فرزام است به همین خاطر با نام کتاب گرامر عباس فرزام نیز شناخته می‌شود. اگر در زمینه زبان انگلیسی تازه کار و مبتدی هستید این کتاب برای شما مفید است. در واقغ این کتابی پایه برای آشنایی با مفاهیم و دستور زبان انگلیسی است. افرادی که از توان متوسط و بالائی در زمینه دستور زبان برخوردار هستند کتاب گرامر زبان انگیسی انتشارات پوران پژوهش پیشنهاد می‌شود.

در کتاب حاضر زمان‌شناسی و انواع حالت‌های صرف فعل به خوبی تشریح شده است. قواعد مجهول سازی افعال و جملات تشریح شده است. همچنین اسم، صفت، وجه وصفی و انواع ضمایر به صورتی کامل تشریح شده است. دانشجویان و پژوهشگرانی که به تازگی می‌خواهند مهارت پایه زبان انگلیسی را بیاموزند می‌توانند از این کتاب شروع کنند. این کتاب به صورتی خلاصه و جمع‌بندی شده نیازهای دانشجویان و علاقه‌مندان به زبان انگلیسی را پاسخ می‌دهد. مطالعه این کتاب برای آمادگی آزمون زبان دکتری به پژوهشگران پیشنهاد می‌شود.

عباس فرزام در کتاب زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه نکات پایه گرامر را برای دانش‌آموزان دبیرستانی تشریح کرده است. دانشجویان مدیریت که در زمینه زبان انگلیسی از توان پایینی برخوردار هستند با مطالعه این کتاب می‌توانند زبان پایه را تقویت کنند. اما به یاد داشته باشید کتاب قدیمی گرامر پوران پژوهش نوشته کاظم طبیبی کتاب بسیار بهتری است. این کتاب برای آزمون تافل و آزمون آیلتس انتخاب بهتری است. دقت کنید مولف کتاب حتما طبیبی باشد چون کتاب جدید پوران پژوهش تفاوتی با کتاب فرزام ندارد.

4.9 7 رای ها
امتیازدهی به مقاله