کتاب GRE

عنوان: کتاب GRE

نام کتاب به انگلیسی: Master the GRE

منبع: آزمون GRE

نوع فایل: PDF

محتوی: متن کامل کتاب

زبان: انگلیسی

دانلود کتاب Master The GRE

درباره کتاب GRE

کتاب زبان MASTER THE GRE 2009 را از سایت پارس مدیر دانلود کنید. کتاب MASTER GRE منبع بسیار خوبی برای آزمون زبان جری است. لینک دانلود این کتاب در ۶۲۵ صفحه با حجم ۳ مگابایت آماده است. آزمون زبان GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می‌باشد. آزمون GRE سنجش توانایی‌ها و معلومات فارغ التحصیلان می‌باشد. این آزمون برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است. این کتاب برای شرکت در آزمون زبان GRE بسیار مناسب است. آزمون (GRE (Graduate Record Examination آزمونی با هدف سنجش توانایی تحصیلی افرادیست که متقاضی تحصیل در مراکز علمی معتبر سراسر دنیا هستند.

در آزمون جری سه موضوع مهارتی: محاسبات ریاضی، درک مطلب و همچنین مقاله نویسی مورد بررسی قرار می‌گیرد. این آزمون استاندارد هست که توسط شرکت Educational Testing Service به اختصار ETS برگزار می‌شود. آزمون GRE دو نوع دارد، جنرال و سابجکت که به صورت کامل در ادامه معرفی خواهند شد؛ آزمون اصلی همان آزمون جنرال است و آزمون سابجکت یک آزمون جانبی به شمار می‌رود. در ادامه هر جا به آزمون GRE اشاره می‌کنیم منظور آزمون GRE General است.

بسیاری از برنامه‌های تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترا) و مدارس کسب‌وکار آمریکا و سایر کشورها در پروسه اپلای از شما درخواست می‌کنند نمره آزمون جری خود را برای آن‌ها ارسال کنید. هزینه آزمون GRE جنرال در ایران ۲۰۵ دلار و هزینه آزمون GRE سابجکت ۱۵۰ دلار است. علاوه بر آن اگر پس از ثبت نام قصد تغییر تاریخ آزمون یا تغییر سنتر خود را داشته باشید باید ۵۰ دلار هزینه کنید. این مبلغ را می‌توانید از طریق وبسایت‌های خدمات پرداخت دلاری و یا با تهیه ووچر پرداخت نمایید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله