کتاب مدیریت پاتریک مانتانا

عنوان: کتاب مدیریت پاتریک مانتانا

عنوان به لاتین: Management

نویسنده: پاتریک مانتانا

محتویات : تمام متن

نوع فایل: PDF قابل دانلود

کاربرد: آزمون زبان دکتری

تهیه و تنظیم: پارس‌مدیر

درباره کتاب مدیریت پاتریک مانتانا

این کتاب در ۶۱۵ صفحه نگارش و تدوین شده است. در فصل اول کتاب به تعریف مدیریت پرداخته شده است. نقش‌های مدیریت و وظایف سنتی و جدید مدیران نیز مورد بررسی قرار گرفته است. در فصل دوم مفاهیم و تاریخچه مدیریت مورد بررسی قرار گرفته است. در این فصل از مدیریت علمی تیلور، اصول مدیریت فایل، بوروکراسی وبر و جنبش روابط انسانی صحبت شده است. فصل سوم به مسئولیت اجتماعی مدیران پرداخته شده است. در فصل چهارم محیط سازمان مورد بحث قرار گرفته است. فصل پنجم کتاب به مباحث تصمیم‌گیری اختصاص دارد. در فصل ششم نیز بازنگری تاریخی از مدیریت ارائه گردیده است.

دانشجویان رشته مدیریت به کتاب‌های زبان تخصصی مدیریت نیازمند هستند. برای آزمون دکتری مدیریت و دریافت مدرک زبان اعزام به خارج باید بر گرامر و دستور زبان انگلیسی مسلط باشید. با این وجود به عنوان یک دانشجوی مدیریت مطالعه کتاب زبان تخصصی مدیریت الزامی است. کتاب زبان تخصصی مدیریت نوشته پاتریک مانتانا یک کتاب مناسب برای تقویت زبان است. با دانلود کتاب زبان پاتریک مانتانا می‌توانید هم زبان تخصصی و هم زبان عمومی خود را تقویت کنید.

پاتریک مانتانا در این کتاب کوشش کرده است تا یک مرجع مناسب برای دانشجویان مدیریت فراهم کند. نسخه انگلیسی این کتاب در اختیار دانشجویان قرار داده شده است تا هم با مفاهیم مدیریتی آشنا شوند. همچنین امکان تسلط بر گرامر و درک لغت و واژگان انگلیسی فراهم گردد. از این منظر می‌توانید کتاب مدیریت پیتر دراکر را دانلود و مفاهیم این دو کتاب را مقایسه کنید. مطالعه این کتاب‌ها برای آزمون دکتری مدیریت بسیار مناسب است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله