دانلود کتاب تخصصی زبان انگلیسی

دانلود کتاب تخصصی زبان انگلیسی برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و اعزام به خارج به صورت رایگان از پارس‌مدیر

کتاب آمادگی زبان تافل اینترنتی (IBT)

آزمون تافل اینترنتی یکی از روش‌های اصلی برگزاری آزمون تافل است که در ایران نیز برگزار می‌شود. کتاب‌های آزمون تافل اینترنتی را با حجم ۲.۵۷ گیگابایت دانلود کنید. مجموعه آزمون تافل اینترنتی شامل کتاب تافل بارونز، کتاب تافل اینترنتی کاپلان و کتاب تافل اینترنتی لانگمن (Long-man) است.

لینک دانلود کتاب تافل ibt

لینک آشنایی با آزمون تافل اینترنتی

کتاب آزمون زبان GRE

کتاب زبان MASTER THE GRE 2009 را از سایت پارس مدیر دانلود کنید. کتاب MASTER GRE با تائید سایت پارس مدیر برای دانلود قرار گرفته است و منبع بسیار خوبی برای آزمون زبان جری است. آزمون جری برای ارزیابی توانادی‌ها و استعدادهای کلی دانشجویان رشته‌های مختلف انجام می‌شود و شامل آزمون زبان و آزمون‌های تخصصی ویژه هر رشته است. لینک دانلود کتاب GRE در ۶۲۵ صفحه با حجم ۳ مگابایت آماده است.

لینک دانبود کتاب Master The GRE

کتاب آزمون زبان GMAT

کتاب زبان MASTER GMAT 2010 را از سایت پارس مدیر رایگان دانلود کنید. کتاب MASTER GMAT برای آمادگی آزمون ارشد و دکتری بویژه اعزام به خارج منبع بسیار است. لینک دانلود کتاب GMAT در ۷۲۰ صفحه با حجم ۳ مگابایت آماده است. آزمون GMAT شباهت زیادی به آزمون جری دارد و آزمون دکتری تخصصی در سال‌های اخیر به نوعی اقتباسی از این آزمون است.

دانلود کتاب Master GMAT

دانلود کتاب تخصصی زبان انگلیسی مدیریت

کتاب زبان مدیریت پاتریک مانتانا

نام اصلی کتاب Management است. کتاب مدیریت پاتریک مانتانا یکی از کتاب‌های مناسب برای زبان تخصصی مدیریت است. این کتاب بیشتر به مدرسین دانشگاه پیشنهاد می‌شود که می‌تواند دانشجویان را در زمینه مدیریت آب‌دیده نماید.

دانلود کتاب زبان مدیریت پاتریک مانتاتا

کتاب زبان اقتصاد و مدیریت

نام اصلی کتاب English in economic and management است که توسط انتشارات پیام نور به عنوان کتاب درسی منتشر شده است. این کتاب برای تمرین بیشتر و درک گسترده تر از زبان انگلیسی به دانشجویان اقتصاد، حسابداری و مدیریت پیشنهاد می‌شود.

دانلود کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت

کتاب زبان مدیریت نوشته پیتر دراکر

کتاب زبان مدیریت پیتر دراکر با حجم ۳ مگابایت برای دانلود قرار داده شده است. این کتاب برای زبان تخصصی مدیریت لازم است. عنوان اصلی کتاب management: Tasks, Responcibilities, Practices است. این کتاب در سایت پارس‌مدیر آپلود شده و امکان دانلود مستقیم آن فراهم است.

دانلود کتاب زبان مدیریت نوشته پیتر دراکر

راهنمای کامل آزمون زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت

بخش یک : دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی

بخش دو : دانلود کتاب تخصصی ربان انگلیسی

بخش سه : دانلود کتاب سرگرمی زبان انگلیسی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله