کتاب تافل ibt

عنوان: کتاب تافل ibt

نام کتاب به زبان اصلی: Internet Based TOEFL; IBT

کاربرد: آزمون تافل اینترنتی

ناشر: کاپلان Kaplan

محتویات: تمام متن

زبان: انگلیسی

فرمت: PDF قابل دانلود

دانلود کتاب تافل ibt

درباره کتاب تافل ibt

کتاب آموزشی آزمون تافل اینترنتی نشر موسسه کاپلان و بارونز می‌باشد که در حوزه زبان انگلیسی سرآمد می‌باشند. برای آمادگی شرکت در انواع آزمون تافل می‌توان از این کتاب استفاده کرد. این کتاب دقیقاً براساس بخش‌های مختلف آزمون تافل طراحی و نگارش شده است. یعنی در این کتاب چهار فصل وجود دارد که به مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن تاکید دارد. همچنین یک سی دی آموزشی نیز همراه کتاب ارائه شده است. این لوح فشرده دقیقاً نیازها کاربران و پژوهشگران را برای مهارت‌های شنیدن برطرف می‌کند.

هیچ عصای جادویی وجود ندارد و شما برای موفقیت در عرصه زبان‌آموزی باید به شدت تلاش و مظالعه کنید. کتاب‌ها و منابع مختلفی برای تقویت مهارت‌های شما در زبان انگلیسی وجود دارد. کتاب حاضر که به رایگان برای دانلود قرار داده شده است تا حدود زیادی می‌تواند به شما در زمینه فراگیری زبان انگلیسی کمک کند.

یکی از مهم‌ترین مشکلات کاربران مهارت‌های شنیداری و گفتاری است. مهارت در حوزه گرامر و درک لغت از طرق مطالعه کتب مختلف قابل ارتقا است اما گفتن و شنیدن بسیار دشوار است. بهترین شیوه برای این منظور آن است که مطالعه گروهی را در دستور کار قرار دهید. پیشنهاد می‌شود با یک فرد دیگر زوج‌سازی کنید و کتاب تافل ibt را باهم مطالعه کنید. دروس مختلف را به زبان انگلیسی باهم به گفتگو بنشینید. بخوانید و بشنوید و انگلیسی را با شادی فرا بگیرید. هدف‌گذاری کنید و کوشش کنید برای دستیابی به هدف بالاتر این کتاب را بخوانید. کتاب شامل ۴۰۰ صفحه است که اگر هر روز یک صفحه را به شیوه گفته شده بیاموزید در یک بازه زمانی یک ساله به استاد زبان مبدل خواهید شد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله