کتاب TOEFL Grammar Flash

عنوان: کتاب TOEFL Grammar Flash

عنوان به لاتین : TOEFL Grammar Flash

نویسنده: میلادا بروکال

نام لاتین نویسنده: Milada Broukal

کاربرد: آزمون دکتری تخصصی همه رشته‌ها و آزمون تافل

سطح زبان: برای دانشجویان مبتدی تا پیشرفته

نوع فایل: فایل PDF شامل متن کامل تافل گرامر فلش

درباره کتاب TOEFL Grammar Flash

این کتاب شامل نکات گرامری بسیار مفیدی برای یادگیری دستور زبان انگلیسی است. این کتاب برای آزمون تافل مناسب بوده و شامل نمونه آزمون برای تعیین سطح و بالا بردن قدرت درک و تسلط بر زبان انگلیسی است. اگر می‌خواهید توان واقعی خود را در زبان انگلیسی محک بزنید و درصد بالایی در کنکور زبان را به خود اختصاص دهید این کتاب را مطالعه کنید. کتاب تافل فلش گرامر کتابی است که برای آموزش گرامر زبان انگلیسی مناسب است.

از ویژگی‌های بارز کتاب TOEFL Grammar Flash می‌توان به این موارد اشاره کرد این کتاب شامل دو قسمت است:

  • بخش نخست: شامل ۱۶ درس
  • بخش دو: شامل ۵ درس تمرینی Practice Tests است.

در بخش دوم کتاب، تمام ۱۶ درس را مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌دهد. هر درس شامل یک Introduction است که شامل یک متن است که در آن تمام ساختارهای بنیادین و مسائل مفهومی گرامر به وضوح مشخص هستند و به دنبال آن مبحث گرامری مربوطه،همراه با تمارین،تعاریف و مثالهای گوناگون آموزش و توضیح داده شده اند. این کتاب از سری کتابهایی که هر داوطلب تافل برای موفقیت و ارتقا دادن امتیاز و نمره ی خود در آزمون تافل به این کتاب نیاز دارد و جزء پر فروش ترین کتابهای تافل به شمار میاید.

جالب است بدانید که تمامی نکات این کتاب و آزمون‌های آن همراه نکات تکمیلی و منحصر بفرد دیگر همگی در کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان (Fast Grammar) وجود دارد. شما می‌توانید براحتی با خواندن این کتاب تمامی مباحث و نکات ناب گرامر زبان انگلیسی را در کوتاه ترین زمان ممکن فرا گیرید. بنابراین کتاب TOEFL Grammar Flash را دانلود کنید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله