دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی

دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و اعزام به خارج به صورت رایگان از پارس‌مدیر

جهت آمادگی شرکت در آزمون زبان عمومی برای دوره‌های کارشناسی ارشد، دکتری و اعزام به خارج باید مهارت‌های خود را در دو حوزه گرامر و درک مطلب تقویت نمائید. گرامر و دستور زبان حدود ۳۰ درصد از سوالات را به خود اختصاص می‌دهد و درک مطلب بقیه سوالات را شامل می‌شود. درک مطلب نیاز به دایره لغت گسترده دارد که با تنها مطالعه یک یا دو کتاب نمی توان آنرا پوشش داد. در این راهنما چند کتاب به همراه لینک دانلود مستقیم آنها معرفی شده است.

دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی: درک لغت

کتاب‌های متعدد و خوبی برای درک لغت زبان انگلیسی وجود دارد. مشهورترین آنها عبارتند از:

  • کتاب ۵۰۴ Absolutely essential words
  • کتاب Essential words for the TOEFL
  • کتاب ۱۰۰۰ Words you need to know
دانلود کتاب درک لغت انگلیسی

دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی (درک لغت)

کتاب الکترونیک ۵۰۴ واژه ضروری با ترجمه فارسی

در بین دانشجویان و داوطلبان آزمون زبان اعزام به خارج کمتر کتابی به شهرت کتاب ۵۰۴ واژه است. محبوبیت این کتاب چندان بی جهت نیست و برای گسترده شدن دایره واژگان و درک مطلب توصیه می‌شود. نسخه اسکن کتاب جهت دانلود آماده است.

دانلود کتاب ۵۰۴ واژه همراه با فایل صوتی

کتاب TOEFL Essential Words با ترجمه کامل

کتاب تافل برای داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصیه می‌شود. خلاصه نویسی و ترجمه کتاب واژگان ضروری تافل توسط آرش حبیبی ارائه شده است. کپی برداری آن آزاد بوده و اگر از این کتاب در سایت یا وبلاگ خود استفاده نمودید حتما آدرس منبع را ذکر کنید. برای مطالعه این کتاب حتما پک فونت فارسی را دانلود کنید چون به فونت zar نیاز دارید.

دانلود کتاب واژگان ضروری تافل

کتاب الکترونیک ۱۱۰۰ واژه

برای آنها که توان بسیار بالائی در زمینه درک مطلب دارند و از دایره لغاتی گسترده برخوردار هستند این کتاب توصیه می‌شود. مجموعه لغات این کتاب در اخبار و رسانه‌های صوتی و تصویری و ادبیات محاوره‌ای استفاده زیادی دارد. برای دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی ۱۱۰۰ واژه از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه انگلیسی

دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی: گرامر

کتاب‌های مشهوری نیز برای بخش گرامری زبان انگلیسی ارائه شده است.

دانلود کتاب گرامر زبان انگلیسی

دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی (گرامر)

کتاب الکترونیک TOEFL Grammar Flash

کتاب تافل برای داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصیه می‌شود. کتاب تافل گرامر فلش نوشته میلادا باروکال یک کتاب بسیار جامع و حرفه‌ای برای تقویت بخش گرامر آزمون زبان دکتری تخصصی است. برای دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی تافل از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود کتاب واژگان ضروری تافل

کتاب راهنمای آیلتس

نام اصلی کتاب Practice Tests and Hints for IELTS می‌باشد. در این کتاب ۱۰۱ نکته مهم آزمون‌های آیلتس ارائه شده است. کتاب راهنمای آزمون آیلتس به صورت تمام متن با لینک دانلود مستقیم ارائه شده است. برای دانلود کتاب عمومی زبان انگلیسی آیلتس از لینک زیر استفاده کنید.

راهنمای کامل آزمون زبان آیلتس

دانلود کتاب کمبریج آیلتس

کتاب راهنمای آیلتس تارگت بند

کتاب Target Band برای شرکت در آزمون‌های آیلتس توصیه می‌شود. در این کتاب تمامی نکات آزمون‌های آیلتس ارائه شده است و راهنمای نسبتا خوبی برای آزمون است. کتاب راهنمای تارگت برند به صورت تمام متن با لینک دانلود مستقیم ارائه شده است.

دانلود کتاب تارگت بند

کتاب گرامر و تست عباس فرزام

به عنوان بهترین کتاب پایه برای فهم مفاهیم بنیادین دستور زبان انگلیسی کتاب گرامر و دستور زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه نوشته عباس فرزام پیشنهاد می‌شود. به افرادی که از توان متوسط و بالائی در زمینه دستور زبان برخوردار هستند کتاب گرامر زبان انگیسی انتشارات پوران پژوهش پیشنهاد می‌شود. خلاصه کتاب‌های گرامر زبان انگلیسی فرزام و پوران پژوهش توسط پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر ارائه شده است که می‌توانید آن را درخواست کنید.

دانلود خلاصه کتاب گرامر عباس فرزام

کتاب هفده دوره آزمون تربیت مدرس

آزمون زبان عمومی ورودی دکتری دانشگاه تربیت مدرس بهترین و منسجم ترین آزمون زبانی است که هر ساله برگزار شده و قبولی در آن مورد تائید بیشتر دانشگاه است. مجموعه سوالات هفده دوره آن در یک کتاب گردآوری شده است و می‌توانید آنرا از کتاب فروشی‌های معتبر خریداری کنید. آخرین آزمون زبان عمومی دانشگاه تربیت مدرس که در ۱۳ آبان ماه ۱۳۸۹ برگزار گردید.

آزمون زبان تربیت مدرس

راهنمای کامل آزمون زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت

4 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله