دانلود کتاب سرگرمی زبان انگلیسی

دانلود کتاب سرگرمی زبان انگلیسی : آموزش زبان از طریق مطالعه کتاب‌های سرگرم‌کننده و جذاب همراه با ترجمه فارسی

یکی از راه‌های مناسب برای تقویت زبان انگلیسی مطالعه کتاب‌های شعر، ادبیات و داستان می‌باشد. کتاب‌های مشهور و کوتاه انگلیسی همراه با ترجمه فارسی تهیه و برای دانلود قرار داده شده است. به علاوه کتاب‌های شعر از شاعران نامدار کشور نیز با ترجمه فارسی تهیه و برای دانلود گذاشته شده است.

غزلیات خواجه شمس الدین محمد حافظ شیرازی نیازی به معرفی ندارد. کتاب غزلیات حافظ به زبان انگلیسی و فارسی ارائه شده است تا هم به عنوان تمرین زبان انگلیسی استفاده شود و هم خستگی مطالعه به لطف زبان شیرین زبان حافظ مرتفع شود. کتاب رباعیات خیام بیش از هر کتاب دیگر فارسی به زبان‌های زنده دنیا ترجمه شده است. اگر اهل دل هستید و با نفس گرم حکیم نیشابور آشنا هستید با مطالعه این کتاب هم اندیشه‌های خیام را مرور خواهید کرد و هم انگلیسی را تمرین می‌کنید.

دانلود کتاب‌های شعر فارسی با ترجمه انگلیسی

کتاب شعر فارسی با ترجمه انگلیسی

کتاب شعر فارسی با ترجمه انگلیسی

دانلود کتاب سرگرمی زبان انگلیسی با ترجمه فارسی

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده

کتاب قورباغه را قورت بده نوشته برایان تریسی ۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار در کمترین زمان است. متن زبان اصلی و ترجمه کتاب توسط سایت پارس مدیر برای دانلود قرار داده شده است تا هم سرگرمی باشد و هم تمرین زبان انگلیسی.

کتاب قورباغه را قورت بده: فارسی و انگلیسی

دانلود کتاب چه کسی پنیر من را جابجا کرد

کتاب چه کسی پنیر من را جابجا کرد نوشته اسپنسر جانسون داستان چهار موجود کوچک است که در جستجوی پنیر به درون هزارتوی پر پیچ و خمی راه یافتند. متن زبان اصلی و ترجمه کتاب چه کسی پنیر من را جابجا کرد توسط سایت پارس مدیر برای دانلود قرار داده شده است.

کتاب چه کسی پنیر من را جابجا کرد: فارسی و انگلیسی

دانلود کتاب مدیر یک دقیقه ای

متن کامل کتاب مدیر یک دقیقه‌ای نوشته کنت بلانچارد و اسپنسر جانسون توسط مرکز eketab.ir ارائه شده است. سایت پارس مدیر متن اصلی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای به زبان انگلیسی و ترجمه فارسی کامل آنرا برای دانلود قرار داده تا هم سرگرمی باشد و هم تمرین زبان انگلیسی.

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: فارسی و انگلیسی

راهنمای کامل آزمون زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله