دانلود کتاب 504 واژه ضروری

عنوان: کتاب ۵۰۴ واژه واقعا ضروری

عنوان به زبان اصلی: ۵۰۴ Absolutely Essential Words

کاربرد: یادگیری کلمات کلیدی زبان انگلیسی

نوع فایل: فایل PDF فارسی و انگلیسی + فایل صوتی

محتویات: خلاصه کتاب + متن کامل کتاب + ترجمه فارسی کتاب + فایل صوتی MP3

منبع: کارشناسی ارشد و دکتری، آزمون‌های زبان تخصصی تافل و …

دانلود کتاب ۵۰۴ واژه ضروری با ترجمه فارسی

دانلود فایل صوتی کتاب ۵۰۴ واژه ضـروری

پسورد: parsmodir.com

درباره کتاب ۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی

متن کامل کتاب زبان ۵۰۴ واژه ضروری را از سایت پارس مدیر دانلود کنید. در بین دانشجویان و داوطلبان آزمون زبان اعزام به خارج کمتر کتابی به شهرت کتاب ۵۰۴ واژه است. لینک دانلود مستقیم نسخه اصلی کتاب و خلاصه کتاب آمده است. دانشجویان مدیریت و همه دانشجویان علاقه‌مند به زبان انگلیسی با استفاده از این کتاب می‌توانند مهارت خود در زمینه لغات انگلیسی را بهبود ببخشند.

کتاب Absolutely Essential Words شامل کلمه‌های ضروری زبان انگلیسی است که هر فردی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارد باید لغات کتاب ۵۰۴ را به دایره واژگان خود اضافه کند کتاب ۵۰۴ چندین سال است که به صورت گسترده در کشورهای بسیار زبادی چاپ گردیده همچنین اکثر دانشکده‌ها و مراکز آموزشی معتبر استفاده از کتاب ۵۰۴ را توصیه می‌کنند و حتی در بعضی از دانشگاه ها، کتاب ۵۰۴ به عنوان واحد درسی معرفی می‌شود.

این کتاب ۴۰۰ صفحه‌ای با عنوان ۵۰۴ Absolutely Essential Words به طور کامل ۴۲ درس این کتاب را پوشش می‌دهد و دارای ترجمه فارسی، شیوه صحیح تلفظ لغات کتاب ۵۰۴، مثال‌ها و تمرین‌های بسیار زیادی می‌باشد. کار ترجمه این کتاب ۵۰۴ توسط خانم فروغ عسکری عضو هیئت علمی و مدیر گروه زبان انگلیسی دانشگاه کاشان انجام شده است. فروغ عسکری با استادی توانسته است این کتاب را به فارسی ترجمه نماید. ترجمه این کتاب توسط دکتر مریم احمدی‌فرد مورد بازنگری و تایید نهایی قرار گرفته است. بنابراین دانشجویان رشته‌های مختلف و از جمله مدیریت می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

3.4 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله